100 נשים חולות ומחלימות מסרטן השד הפליגו לאורך חופי הרצליה וקיימו את אירוע "המשט הוורוד" - 0404
+
100 נשים חולות ומחלימות מסרטן השד הפליגו לאורך חופי הרצליה וקיימו את אירוע "המשט הוורוד" ישראל הדרי

100 נשים חולות ומחלימות מסרטן השד הפליגו לאורך חופי הרצליה וקיימו את אירוע "המשט הוורוד"

כ-100 נשים חולות ומחלימות מסרטן השד הפליגו ביום שישי האחרון לאורך חופי הרצליה וקיימו את אירוע "המשט הוורוד". המשט נערך לרגל חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד, ביוזמת סניף הרצליה של האגודה למלחמה בסרטן,עיריית הרצליה ומועדון השייטים במרינה הרצליה.

המשט הופק על ידי מתנדבי סניף הרצליה של האגודה למלחמה בסרטן בהובלת של יו"ר הסניף  ד"ר פיליפ חלאבין. 10 יאכטות נרתמו בהתנדבות על ידי מועדוני שייט מובילים במרינה בהרצליה וכן סקיפרים מנוסים שהתנדבו במחווה אנושית יוצאת דופן. היאכטות קושטו בוורוד, החולות והמחלימות על סיפונן לבשו חולצות ורודות ואחזו בלונים ורודים. בין המשתתפות היו גם מתנדבות, פרויקט יד להחלמה של האגודה למלחמה בסרטן אשר הוכשרו לסייע לחולות חדשות.

הבוקר החל באירוח מכובד וכיבוד עשיר שנתרם על ידי מינהלת המרינה הרצליה בראשות המנכ"ל מר עופר מור ועו"ד יונתן יעקובוביץ, יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה. לקראת ההפלגה נערך טקס קצר במועדון השייטים במרינה, במהלכו הופיע הרכב נגנים מצטיינים ממגמת המוסיקה בעיר.

בין המברכים: ראש עיריית הרצליה מר משה פדלון, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן הגב' מירי זיו ויו"ר הסניף המקומי ד"ר פיליפ חלאבין אשר ציין בדבריו את העשייה הענפה של מתנדבי הסניף, הפועלים לאורך כל ימות השנה לרווחת החולים והמחלימים, בהקשבה נאמנה לצרכיהם, בהסברה בגני הילדים, בבתי הספר, בקופות החולים ובמועדונים וכן בקבוצות תמיכה, סדנאות וחוגי גוף-נפש.  

למידע נוסף על פעילות הסניף והצטרפות להתנדבות באגודה למלחמה בסרטן בהרצליה התקשרו: 09-8953097