משפחת הנער שהרכיב את ארי נשר: "החקירה זוהמה ושובשה" - 0404
+
משפחת הנער שהרכיב את ארי נשר: "החקירה זוהמה ושובשה" דוברות המשטרה

משפחת הנער שהרכיב את ארי נשר: "החקירה זוהמה ושובשה"

משפחתו של הנער שהרכיב את ארי נשר ז"ל בעת התאונה שהתרחשה בתל אביב פנתה בסוף השבוע במכתב בין היתר לשר לביטחון פנים, למבקר המדינה ולמפכ"ל המשטרה.

במכתב כתבה המשפחה כי "נהג שיכור השתמש ברכב ככלי רצח וברח. המשטרה לא ביצעה בדיקת שכרות אלה לאחר 4 שעות למרות שהנהג נתפס שעה וחצי מקרות התאונה".

עוד כתבה המשפחה כי "ברור שהחקירה זוהמה ושובשה. כשהיא מבוצעת תחת דעה קדומה ונחרצת של המשטרה שכבר חרצה את דינו של הקטין בטרם חקירתו ובירור העובדות".

"לפיכך", נכתב, "משפחת הקטין דורשת התנצלות המשטרה והעברת החקירה למחוז אחר".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי "צר לנו על על האבדן שחווה הנער כאשר איבד את חברו הטוב בתאונה בה היה מעורב. בתיאום ובהנחיית הפרקליטות, על משטרת ישראל לחקור את הנער על מידת מעורבותו בתאונה בה קיפח חברו, ארי נשר ז״ל, את חייו. צר לנו כי המשפחה בוחרת לתקוף את המשטרה ואת נציגיה במקום לעשות את הדבר הבסיסי המצופה מכל אזרח נורמטיבי ולהשיב לשאלות החוקרים שמבצעים את תפקידם ברגישות הראויה. המשטרה חוקרת כל חשד, כולל חשדות שיש בהם לכאורה כדי לסתור זה את זה והכל כדי להגיע לחקר האמת. למותר לציין כי במקביל, נמשכת חקירת הנהג הפוגע בחשדות נגדו ואין בחקירה זו בכדי להשליך על חקירת חשדות אלה. התקפות אלו מיותרות ולא ירפו את ידי החוקרים בבואם לבצע את החקירה ללא משוא פנים מתוך חתירה לצדק גם עבור משפחתו של ארי ז״ל".