ראש מועצת חוף אשקלון: "עוקבים מקרוב אחר ההתרחשויות, נקווה לשבת שלווה" - 0404
ראש מועצת חוף אשקלון:

ראש מועצת חוף אשקלון: "עוקבים מקרוב אחר ההתרחשויות, נקווה לשבת שלווה"

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון, פנה בצהריים (שישי) לתושביו בעקבות הדיווחים על עיבוי כוחותינו לאורך גבול רצועת עזה והחשש להסלמה.

פרג'ון אמר לתושבים כי "כולנו ערים למידע בדבר אפשרות של הסלמה ביטחונית. החלטת האלוף להגדיל את כוחות צה"ל, כולל ההחלטה להציב כיפות ברזל, ממחישה לנו את החשש מהסלמה".

עוד אמר פרג'ון כי "צה"ל אימץ נוהל של התמודדות עם אתגרים ביטחוניים אלה והפעילות הנה יום יומית. לזרים מבחוץ נדמה כי הכול נמצא בנקודה אחת. לנו, לכולנו, תושבי המועצה ומרחב עוטף עזה מובן כי הפעילות החבלנית מתפרסת על פני כל המרחב הגאוגרפי בו חיים, נשים, ילדים, קשישים נופשים ואח', רבים וטובים".

"אנו במועצה, עוקבים מקרוב אחר ההתרחשויות. אני נמצא בקשר יומיומי עם גורמי הצבא וכוחות הביטחון. ההנחיות לעת הזו הם: "נוהל שיגרה". הרבשצ"ים וצוותי החירום בישובים מעודכנים במידע. במידת הצורך, אנו במועצה ערוכים להעניק סיוע לישובים ולתושבים, לכל אלו הזקוקים לכך. נקווה לשבת שלווה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com