ליברמן אחרי מאות מטעני חבלה ושריפות: ״עברנו את החגים ללא התלקחות ותוך גביית מחיר כבד״ - 0404
+

ליברמן אחרי מאות מטעני חבלה ושריפות: ״עברנו את החגים ללא התלקחות ותוך גביית מחיר כבד״

‏פרשני כדורגל נוהגים מידי פעם ללגלג על מאמני כדורגל שמתארים משחק גרוע של קבוצתם כאילו היה משחק טוב ומגיבים: ״איזה משחק הוא ראה, כי אנחנו ראינו משחק אחר״. זה בדיוק מה שקורה בגבול הרצועה. כוחם רואים משחק אחד וליברמן רואה משחק אחר.

מעולם לא היה טרור כה קשה כמו הטרור בחודש האחרון בגדר המערכת. מאות מטעני חבלה ורימונים לעבר כוחותינו, צמיגים בוערים הנוחתים מהשמיים, עפיפוני תבערה ובלוני נפץ בכמויות אדירות, שריפות הנמשכות בכל יום, תושבים הנחנקים מעשן ורימוני גז שחוזרים אלינו (חשיפת חדשות 0404 בכרם שלום), חיתוך גדרות, חדירת מחבלים לארצנו, הצתות עמדות צה״ל ועוד ועוד.

מבחינת שר הביטחון, הוא ראה משחק אחר. מבחינתו הכל שקט, אך גם מדבריו אפשר ללמוד שהוא אינו מאמין לעצמו, שכן הוא שלח מסר לחמאס כי עכשיו נגביר עוצמה מול הטרור. אם לא היתה התלקחות, מדוע צריך להגביר עוצמה? אם החגים עברו בקלילות, מדוע תגברתם כוחות בסוף השבוע?

כך או אחרת, ליברמן אישר את הפרסום הראשון בחדשות 0404 כי צה״ל יפעל מול חמאס לאחר החגים.

ליברמן: ״עברנו את חודש חגי תשרי בדיוק כפי שתכננו, ללא התלקחות ותוך גביית מחיר כבד מהמתפרעים בגבול עזה. 'אחרי החגים' הגיע. ואני אומר לראשי החמאס: 'קחו את זה בחשבון'. תודה לחיילי צה"ל. שבת שלום״.

בסרטון: צמיג בוער נופל מהשמיים. בתמונות: רימונים שהושלכו, חיתוכי גדר ועוד. הכל אירע במהלך החגים.

דובר צה"ל

.

0404

0404

קבוצת בטחון שדה

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל