שינו זוארץ נבחר רשמית ליו"ר ההתאחדות. כלפון: "הוא אדם ראוי, אני מברך על הבחירה" - 0404
שינו זוארץ נבחר רשמית ליו דוברות ההתאחדות לכדורגל

שינו זוארץ נבחר רשמית ליו"ר ההתאחדות. כלפון: "הוא אדם ראוי, אני מברך על הבחירה"

שינו זוארץ נבחר היום (חמישי) באופן רשמי ליו"ר ההתאחדות לכדורגל.

יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל ארז כלפון, התייחס למינוי: "אני מברך על הבחירה בשינו זוארץ כיו"ר ההתאחדות לכדורגל. בהכירי אותו אני משוכנע כי הוא אדם ראוי וכי תהיה לו תרומה חשובה לשיפור הכדורגל הישראלי. להתאחדות לכדורגל יש אתגרים רבים: נבחרות ישראל, ילדים ונוער, כדורגל נשים ותשתיות למגרשי אימון.

אני בטוח ששינו ידאג לקדם נושאים חשובים אלו. המנהלת וההתאחדות ימשיכו בשיתוף הפעולה למען קידום הכדורגל הישראלי. בשם מנהלת הליגות לכדורגל, המועדונים בליגת ג'פניקה ובליגה הלאומית, הדירקטוריון וצוות העובדים, אנו מאחלים לו הצלחה רבה".

זוארץ אמר לאחר בחירתו: ״אני מבקש להודות לקבוצות הכדורגל על התמיכה הגורפת לאורך כל הדרך ועל הבחירה בי לתפקיד יו"ר ההתאחדות, וכמובן גם לחברות ולחברים החדשים של הנהלת ההתאחדות. אני רוצה להודות לעופר עיני, קודמי בתפקיד, ולחברי ההנהלה היוצאת, על העבודה הטובה שעשו בביסוס איתנותה הכלכלית של ההתאחדות ובמאבק הגדול שעופר הוביל וניהל בזירה הבינלאומית כדי למנוע מהפלסטינים לקדם אפשרות של השעיית ישראל מפיפ"א.

בחרתי בתפקיד ונבחרתי לו, כי אני מאמין גדול בכדורגל שלנו. זאת אולי לא שעתו היפה ביותר, צריך להודות בזה, אבל אין לי ספק כי בזכות חשיבה יצירתית, עבודה מאומצת ושילוב כוחות עם כל מי שרוצה ומוכן לעשות למען קידום ופיתוח הענף, נגיע למקום טוב בהרבה. ההתאחדות לכדורגל היתה ולעולם תישאר הגוף המוביל בניהול ובפיתוח הכדורגל, וזאת אחריות כבדה וזכות גדולה. אני אוהב את הכדורגל עשרות שנים, חלק ממנו כבר יותר מעשור, ומודע היטב לחשיבותו החברתית והלאומית. ניצבים לפנינו לא מעט אתגרים גדולים, מקצועיים, חברתיים, אבל חשוב לזכור כי הפוטנציאל עצום.

יש כאן מדינה שמשוגעת על כדורגל, יש כאן עשרות אלפי ילדים שחולמים יום אחד ללבוש את מדי הנבחרת ולייצג את מדינתם, יש לכולנו חלום משותף לראות את הנבחרת הלאומית שלנו משיגה כרטיס לטורניר גמר אליפות אירופה ולמונדיאל. אני לא מבקש ימי חסד, אני מכיר היטב את דרישות התפקיד, את האתגרים שהוא מציב ואת האחריות שבאה עמו. ידעתי היטב לאן אני מגיע, ואני יודע היטב לאן אני רוצה להוביל את ההתאחדות, את הכדורגל ואת נבחרות ישראל. בעוד כשבועיים לערך אכנס מסיבת עיתונאים בה אציג בהרחבה את תכניות ההתאחדות לשנים הקרובות ואת המטרות שהצבנו לעצמנו.

הפעולה הראשונה שלי בתפקידי כיו"ר ההתאחדות היא לקרוא לכל מי שאוהב את הכדורגל שלנו ואת נבחרת ישראל, להגיע ולתמוך בשחקנים במשחקים מול סקוטלנד ואלבניה בליגת האומות. זאת הנבחרת של כולנו ורק יחד, עם אמונה גדולה, תמיכה ועבודה קשה, נצליח להתקדם בדירוג ולרשום הישגים על כר הדשא. יחד, יוצאים לדרך חדשה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com