נתניהו במסר לחמאס: "אם יחשוב לתקוף את ישראל - הוא יעשה טעות גדולה מאוד" - 0404
נתניהו במסר לחמאס: לע"מ

נתניהו במסר לחמאס: "אם יחשוב לתקוף את ישראל – הוא יעשה טעות גדולה מאוד"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, קיים בצהריים (חמישי) מסיבת עיתונאים עם קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל והתייחס בהרחבה למתיחות עם חמאס ברצועת עזה.

נתניהו אמר כי "המצב בעזה מתחלק לשניים. קודם כל יש שם כמובן ניסיון קבוע של חמאס להתחמש ולהתארגן נגד ישראל. החלק השני הוא שאבו מאזן בשנה האחרונה מאוד הקשה את המצב על ידי כך שהוא חנק את העברת הכספים. כתוצאה מהחנק הזה נוצרו שם לחצים וכתוצאה מהלחצים, חמאס מעת לעת תוקף את ישראל – בעצימות יחסית נמוכה".

עוד אמר נתניהו כי "אבו מאזן מתערב בכל דרך בניסיונות של האו"ם להקל על המצוקה בעזה, כולל עכשיו, כולל היום. אני יכול להגיד שגם המדינות התורמות מוקיעות אותו על כך ובצדק. מנגד, אם חמאס חושב שכתוצאה מהמצוקה הזאת הוא יכול לתקוף את ישראל – הוא יעשה טעות גדולה מאוד. התגובה שלנו תהיה קשה, קשה מאוד. אני מקווה שאפשר להפסיק את החנק הזה אבל אני גם מבהיר שישראל תפעל בכל העצמה הדרושה בכדי להגן על עצמה ועל אזרחיה".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com