רגבים: "פגישת נתניהו - מרקל קריטית" - 0404
רגבים: ויקיפדיה

רגבים: "פגישת נתניהו – מרקל קריטית"

בתנועת רגבים שהובילה את המהלך המשפטי בבג"ץ לפינוי המתחם הבלתי חוקי בחאן אל אחמר, קוראים לראש הממשלה נתניהו להקפיא את פינוי הכפר עד לאחר פגישתו הצפויה עם קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל.

קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל שצפויה לנחות הערב (רביעי), בישראל הצהירה כי תבטל את פגישתה המתוכננת עם ראש הממשלה נתניהו באם יפונה הכפר הבלתי חוקי חאן אל אחמר לפני הפגישה. תנועת רגבים קוראת לראש הממשלה נתניהו להיענות להצהרת מרקל, ולהקפיא את הפינוי, מאחר והפגישה הינה קריטית ליחסי שתי המדינות.

"פגישת נתניהו עם הקנצלרית מרקל היא קריטית, כדי לומר לה שם באופן חד וברור: Genug ist genug!", אומרים בתנועת רגבים. "נתניהו צריך לדרוש בפגישה כי גרמניה תעצור לאלתר כל מימון שהיא מעבירה לפעילות בלתי חוקית של הרשות, כדוגמת חאן אל אחמר.

כמו שישראל איננה מתערבת במדיניות ההגירה והפליטים בגרמניה, כך על גרמניה להפסיק להתערב את מעורבותה המחוצפת בענייניה הפנימיים של ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]