הפועל ת״א החליטה: אוהד שיתפרע - יורחק ממשחקי הקבוצה במשך כל העונה - 0404
הפועל ת״א החליטה: אוהד שיתפרע – יורחק ממשחקי הקבוצה במשך כל העונה מנהלת הליגה בכדורסל

הפועל ת״א החליטה: אוהד שיתפרע – יורחק ממשחקי הקבוצה במשך כל העונה

הנהלת הפועל ת״א התכנסה אמש לישיבה בעקבות האירועים האלימים במשחק הקבוצה בשרלרואה ולקראת משחקי ליגת העל שייצאו בשבת הקרובה לדרך ופרסמה היום (רביעי) הודעה נחרצת בנושא דרך הטיפול במתפרעים בעונה הקרובה.

בהודעה נמסר: ״ההנהלה מבקשת להבהיר כי לא תקבל בשום אופן מעשים אלימים והפרות סדר במשחקי הקבוצה, ולא תשלים עם כל פעולה שפוגעת בחוסנו של המועדון. ההנהלה תפעל בכל האמצעים על מנת לשים סוף להתנהגות שמזיקה להפועל שלנו, אותה כולנו אוהבים.

אי לכך, הוחלט ברוב של ארבעה נגד אחד, כי אוהד שייתפס במהלך העונה מפר סדר, או ינקוט באלימות כלפי מי מהנוכחים במגרש – ובכלל זה שחקנים, שופטים ואוהדים, יורחק ממשחקי הקבוצה ובמקרה של גרימת נזק כספי, תישקל בנוסף הגשת תביעה בגין הנזק שגרם לקבוצה על פי חומרת המעשה.

מחויבותנו, היא לדאוג לכך שכל אוהד הפועל יוכל להתגאות באווירה באולמנו הביתי, אווירה חמה ומלאת תשוקה אך כזאת ששומרת על החוק ובעיקר על הקבוצה. אנו קוראים לאוהדים להגיע בשבת הקרובה למשחק הליגה מול הפועל אילת ולעודד את הקבוצה בצורה ספורטיבית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com