במשמר הגבול הוקירו אמש את פועלם של הפצועים. מפקד מג''ב: "מודל לחיקוי" - 0404
במשמר הגבול הוקירו אמש את פועלם של הפצועים. מפקד מג דוברות המשטרה

במשמר הגבול הוקירו אמש את פועלם של הפצועים. מפקד מג"ב: "מודל לחיקוי"

אמש (שלישי), התקיים במשמר הגבול אירוע הוקרה לאלו שנפצעו במסגרת שירותם מקום החיל ועד היום.

האירוע התקיים במעמד מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב (קובי) שבתאי, סגן מפקד מג"ב, תנ"צ עוזי לוי, יו"ר עמותת הכומתות הירוקות, מר דוד ליבנה, יושב ראש מחוז תל אביב בארגון נכי צה"ל, עו"ד עידן קלימן, ספ"כ מג"ב, לוחמים וכמובן מאות פצועי ונכי החיל ובני משפחותיהם. במשמר הגבול הוקירו אמש את פועלם של הפצועים, האומץ, הנתינה, הערבות והתקווה, בערב שכולו תודה והוקרה.

שבתאי: "זו השנה השלישית שהאירוע הזה מתקיים במתכונת הנוכחית, אירוע בו אנו מתכנסים בבית המורשת של מג"ב להודות לכם על כל פועלכם למען מדינת ישראל. כל אחד ואחת מכם הוא סיפור מורשת קרב אותו לומדים אלפי הלוחמים והלוחמות המשרתים בחיל.

המפגש המיוחד הזה של פצועים, לוחמים ואנשי מערך הרווחה של מג"ב מעניק לכולנו תעצומות נפש. אנו במג"ב באים לחזק ויוצאים מהערב הזה מחוזקים.

הייתם מודל לחיקוי בשירותכם המשטרתי ואתם מהווים מודל לחיקוי והשראה בהתמודדותכם עם האתגרים והקשיים שאתם חווים. בשם משמר הגבול ומשטרת ישראל אני רוצה להודות לכם ולברך אתכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com