אלקין: ״יש קווים אדומים - בקשתי מחברי הרשימה לוודא שאינם שותפים בפעילות של הקרן החדשה״ - 0404
אלקין: ״יש קווים אדומים – בקשתי מחברי הרשימה לוודא שאינם שותפים בפעילות של הקרן החדשה״ מטה המאבק מגרון

אלקין: ״יש קווים אדומים – בקשתי מחברי הרשימה לוודא שאינם שותפים בפעילות של הקרן החדשה״

בהמשך לפרסום על כך שברשימתו של השר זאב אלקין לעיריית ירושלים חברים אנשים הקשורים ושהיו קשורים בקרן לישראל חדשה, מסר אלקין כי ביקש מכל החברים לוודא כי אינם שותפים בפעילות הקרן.

אלקין, כבר לא יכול לשנות את רשימתו, שכן עבר המועד, ועל כן, הוא ״תקוע״ עם חברים שמן הסתם ייתכן ולא היה רוצה כעת לראותם ברשימה.

אלקין מסר בתגובה לחדשות 0404: ״אני מכבד ומעודד שיתוף פעולה ברמה המוניציפאלית בין כל הגוונים ואוכלוסיות העיר, בניהם ימין, מרכז ושמאל, חילוניים, דתיים, וחרדים.

יחד עם זאת ישנם קווים אדומים, שחוצים את הקונצנזוס הציוני, וזה פגיעה במדינת ישראל ובחיילי צה״ל, ולכן אני שולל שיתוף פעולה עם הקרן החדשה. בקשתי מכל חברי הרשימה לוודא כי הם אינם שותפים בפעילות של הקרן החדשה״.

ראוי לציין כי אלקין קיבל את הביקורת והגיב בעניין ואילו בתנועת ״התעוררות״ של עופר ברקוביץ׳, בחרו לתקוף תחקיר עיתונאי מדויק וניסו לאיים בהתראה על תביעה משפטית, שלא תמנע את המשך התחקיר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]