הרצאות עם קורטוב של הנאה - 0404
הרצאות עם קורטוב של הנאה יח"צ

הרצאות עם קורטוב של הנאה

ישנן דרכים רבות להעביר סיפור באופן כזה שהוא יתנחל לנו בזיכרון, ירגש ויביא אותנו להזדהות עם האדם שמאחורי הקלעים. הרצאה היא ללא ספק אחת האמצעים להעברת מסר, חד וקולח שנשאר עם המאזינים הרבה אחרי שהיא מסתיימת. כל מי שכבר חווה הרצאות מסוג זה או אחר בוודאי יזכור את התחושה המרעננת של עוד סיפור מרתק שנחרט בזיכרון.

לעניין את הקהל

הרצאות מעניינות שמועברות על ידי אנשים שחוו בחייהם דברים מדהימים יסייעו לכם להבין גם דברים רבים על עצמכם. מדובר על מפגש שבו הקהל המרותק נוסע בנפתולי הדרכים והמרצה הוא הנהג המיומן שמציע להם מסלול מרתק, מסעיר ומלא בתהפוכות. בסופו של דבר חוזרים המאזינים אל קרקע בטוחה בסיום ההרצאה, אך הסיפור נשאר אצלם בלב.

מאזינים לסיפורים מרתקים

כל אחד מאתנו חווה אובדן כל שהוא במהלך החיים, והאזנה לסיפור חיים דומה מסוגלת לחולל פלאים בכל אחד מאתנו. הרצאה מרתקת של אדם מעניין שעבר בחייו אי אלו תהפוכות, היא גם דרך מצוינת להשתתף בצער והכאב של אנשים כמותכם. הרצאה לא אמורה להיות אירוע אפור ומשמים ולכן מומלץ לברר אודות המרצה שהולך להעביר אותה.

כאשר אתם מגיעים להרצאה מהסוג האישי כדאי להגיע בראש פתוח, כך ניתן יהיה ליהנות מכל התהליך. ככל שמדובר על נושאים שמקיפים כל אחד מאתנו, תתקיים בחלל ההרצאה ערבות הדדית שתתבטא בסוגים שונים של אנשים שמה שמאחד אותם הוא הרצון לשמוע ולגמוע את הסיפור.

היכן ניתן להאזין להרצאות?

שוקי זיו הוא מרצה שמספר ברהיטות על קורות חייו המרתקים. באמתחתו הרצאות העשרה, מסעות ועוד דברים רבים שניתן להאזין להם ולהחכים. היות ומדובר על מאמן אישי מהסוג שלא מוותר, אז ההרצאות של שוקי מספקות ערך מוסף רב שיכול לסייע לכם להבין מצבים בחיים ואפילו להתגבר עליהם. כל הרצאה היא בנושא שונה ומותאמת לקהל שיגיע להאזין לה.

בהרצאות משתתפים אנשים בעלי סיפורים אישיים משלהם שכדאי להקשיב להם ולעבור ביחד איתם את המהמורות שפקדו את חייהם. ההרצאות מתאימות לסוגים שונים של אירועים, ימי עיון, חוגי בית וערבי חברה.

הכתבה נכתבה ופורסמה בעזרת חברת אוצר מילים – כתיבת תוכן לאתרים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]