ברפואה תמיד יש מה ללמוד - 0404
ברפואה תמיד יש מה ללמוד יח"צ

ברפואה תמיד יש מה ללמוד

תחום הרפואה מתקדם היום יותר מאי פעם, ועל כן חשוב לעקוב אחריו בכל עת. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להשתתף בכנסים רפואיים אשר נערכים בהשתתפותם של אנשי המקצוע בתחום הרפואה.

הכנסים מעניקים הזדמנות טובה להתאוורר משגרת העבודה האינטנסיבית ולהחליף חוויות המבוססות על ניסיון אישי. בסיומו של הכנס חוזרים המשתתפים בהרגשה שלמדו דבר מה חדש ומאלף.

כוחו של תועמלן רפואי

תועמלן רפואי הוא אדם אשר עובד עבור חברת התרופות ותפקידו העיקרי הוא לשווק את המוצרים שהיא מספקת. במהלך העבודה הוא נפגש עם רופאים וצוותים רפואיים, מציג עבורם את התרופות החדשות שיצאו אל השוק ואת יתרונותיהם.

על פי רוב, קורס תועמלנות רפואית מיועד לבוגרי תואר ראשון במקצועות מדעיים. במהלך הקורס נחשפים הסטודנטים לחומרי לימוד שונים הכוללים פיתוח תרופות, סוגי תרופות, הנדסה גנטית, מטרותיו של התועמלן הרפואי, סוגי מחלות, פיזיולוגיה ועוד.

מה לומדים בכנס רפואי?

כאמור, כנסים רפואיים נועדו להעשיר את עולמו של הצוות הרפואי ולהעניק לו מידע רב על תחומי הרפואה המתפתחים היום. אלה כמה יתרונות שניתן להפיק מכנסים רפואיים המתקיימים מדי תקופה:

להיחשף לנושאים שונים – הכנסים עוסקים בנושאים מגוונים דוגמת מריחואנה רפואית, התפתחות הטיפול במחלת הלימפומה ועוד.

ממוקדי מטרה – כנסים המיועדים לרופאים יכולים להיות שונים מכנסים המועברים לצוות האחים והאחיות. עם זאת, קיימים גם כנסים המועברים לצוות הרפואי באופן כללי.

להכיר כלים טכנולוגיים שונים – הצוות הרפואי המודרני לומד להשתמש במגוון רחב של מכשירים משוכללים שהופכים את תהליך האבחון של המחלה והטיפול בחולה לקלים יותר.

מתמחים במכירות

במסגרת הסדנאות הרפואיות מועברות סדנאות שוטפות לאנשי מכירות, במטרה לשפר את יכולות המכירה שלהם, להעניק להם טיפים לעסקת מכירה טובה יותר וכמובן למנוע מצב של שחיקה במהלך העבודה. סדנת מכירות מקצועית מועברת על ידי אנשי מכירות מיומנים ומנוסים.

מתפתחים במרכז

מרכז טל תקשורת אפקטיבית בארגונים ממוקם במושב הפסטורלי עולש שבעמק חפר. מדובר בחברת בוטיק איכותית אשר מציעה שירותים שונים לצוותים הרפואיים, כולל ייעוץ והדרכה למנהלים, סדנאות ואימונים לאנשי מכירות, סדנאות לאחיות, רוקחים ורופאים ועוד.

הכתבה פורסמה בשיתוף פעולה עם שימשון RooL.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]