הליכוד בירושלים דורש מנתניהו להסיר תמיכתו באלקין: ברשימתו חברים הנתמכים ע״י ארגוני שמאל - 0404
הליכוד בירושלים דורש מנתניהו להסיר תמיכתו באלקין: ברשימתו חברים הנתמכים ע״י ארגוני שמאל

הליכוד בירושלים דורש מנתניהו להסיר תמיכתו באלקין: ברשימתו חברים הנתמכים ע״י ארגוני שמאל

לא רק עופר ברקוביץ׳ – גם בסיעתו של השר זאב אלקין אנשי שמאל וכאלה הנתמכים בידי ארגוני שמאל והקרן לישראל חדשה – כך טוענים בסניף ״הליכוד״ בירושלים ועל סמך הפרטים האלה פנתה הנהלת הסניף הירושלמי לראש הממשלה בנימין נתניהו וביקשה ממנו להסיר תמיכתו באלקין במרוץ לראשות העיר ירושלים.

במכתב שנשלח לראש הממשלה, הוצגו חברים ברשימת אלקין למועצת העיר, הנתמכים לטענת ״הליכוד״ ע״י ארגוני שמאל ומזוהים ככאלה. בשיחה עם חדשות 0404, מסרו בסניף הירושלמי כי ברשימת אלקין חברים שהפגינו נגד הממשלה ומדיניותה ואשר תומכים בארגוני שמאל.

אילן גורדו, יו״ר סניף הליכוד בירושלים, כתב בין השאר לראש הממשלה: ״אני כותב לך את הדברים הבאים בכאב גדול וכאיש ליכוד מסור ואמיתי מזה שנים רבות. הליכוד הוא הבית שלי מאז ומעולם. זו זכות גדולה עבורי לעמוד בראש הסניף הגדול והשורשי של המפלגה שלנו בבירת ישראל – ירושלים.

לצערי, על רקע הבחירות הקרבות לראשות העיר, יש מי שמנסה לטשטש את הקווים ולהטעות את הציבור.

לצערי, השר אלקין איננו בוחל בניסיון לטשטש ולשכנע את הבוחרים שהוא זה הליכוד והליכוד זה הוא.

בהגשת הרשימות התבררו הפנים האמתיות של השר אלקין כאשר הרכיב רשימה שהפכה אותו למועמד שאינו ראוי לייצג את הליכוד ותמיכה בו מייצרת מצב של הטעייה במיוחד על  הרשימה שלו, שהיא הדבר הכי רחוק מעקרונות הליכוד וממה שהליכוד מייצג.

לצורך המחשת האמור, אציין פרטים על שלושה מועמדים מהרשימה של השר אלקין:

1. מספר שתיים היא הגברת "פלר חסן נחום", אשר לפי הפרסומים הינה פעילה בעמותת "השגחה פרטית לקידום יהדות פלורליסטית", עמותה אשר מטרתה המרכזית היא לפגוע בערכים המסורתיים המקוריים של היהדות ומקורות המימון שלה הם קרן "שוסטרמן", קרן "לישטאג'" ו"הפדרציה של ניו יורק". הגופים הללו נועדו להחדיר לישראל בכלל ולירושלים בירת ישראל בפרט, את ערכי היהדות הרפורמית, כאשר על אף ההכחשות, ידוע לכל גם הקשר שלהן ל"קרן החדשה".
 
2. מספר שלוש, הוא יהודה בן יוסף, סגן ראש עיר בפוטנציה, הוא איש "יש עתיד" מוצהר, ששמש כראש מטה "יש עתיד" בירושלים ופעל נגד הליכוד.
 
3. מספר שש היא הגברת יעל גידניאן הפעילה במספר עמותות פוליטיות הקשורות לשמאל הקיצוני כגון, "שחרית" אשר ממומן ע"י הקרן החדשה, "הקשת הדמוקרטית המזרחית"ועמותת "עיר עמים" ששמה לה למטרה לקבוע את ירושלים כבירת המדינה הפלסטינית.

מכובדי, כידוע לך ירושלים הינה עיר עם רגישות מאוד גבוהה ולא די בכך שהיא מתמודדת עם קבוצות קיצוניות מהצד החרדי אשר חלקן פועלות באופן נחרץ נגד השירות בצה"ל ואף פוגעים פיזית בחיילים תוך כדי סיכון חייהם, חוסמים כבישים וצירי תנועה מרכזיים ומשבשים חדשות לבקרים את חיי תושבי ירושלים השר אלקין חובר ומרכיב את רשימתו עם אנשים מהשמאל הקיצוני אשר חלקם אף תוקפים את רוה"מ.

הרכבת הרשימה על ידי השר אלקין עם אישים אשר מקדמים את פעילות התנועה הרפורמית וחלקם אף מקרב השמאל הקיצון, עלולה לסכסך ולהעמיד את כל הליכוד במצב בעייתי מול השותפים שלנו.

אנו קוראים לך להודיע על תחילת הליך להוצאת השר אלקין מתנועת הליכוד ולפחות להודיע שהשר אלקין אינו ראוי להיות ראש העיר בירושלים ובטח לא כנציג הליכוד״.

ממטה אלקין נמסר בתגובה לטענת ״הליכוד״ בירושלים ולדרישה מרה״מ להסיר תמיכתו בשר: "נתניהו כבר הביע את דעתו בצורה הכי ברורה ונחרצת כי הוא תומך תמיכה מלאה במועמדותו של השר אלקין והוא קורא באופן אישי לכל התושבים בירושלים להצביע עבורו. מוטב לסניף הליכוד לא לנסות ולפגוע במועמד שיו"ר הליכוד וכל חברי הסיעה תומכים בו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]