מחבלים השליכו בקבוקי תבערה למרפסת ביתו של אריה קינג בירושלים: "מזועזע מחוסר ההרתעה" - 0404
מחבלים השליכו בקבוקי תבערה למרפסת ביתו של אריה קינג בירושלים:

מחבלים השליכו בקבוקי תבערה למרפסת ביתו של אריה קינג בירושלים: "מזועזע מחוסר ההרתעה"

מחבלים ערבים השליכו לפני זמן קצר הלילה (חמישי) שני בקבוקי תבערה לעבר מרפסת ביתו של אריה קינג במזרח ירושלים. בקבוק אחד התנפץ על מעקה המרפסת ובקבוק שני נפל לשכנים שגרים מתחת לדירתו.

אמש (רביעי) התקיימה באותו המקום בדיוק שמחת בית השואבה, באם היו המחבלים משליכים בקבוקי תבערה באותו הזמן, זה יכול היה להיגמר אחרת…

קינג מסר לחדשות 0404 כי: "אני מזועזע מחוסר ההרתעה של גורמי אכיפת החוק כלפי המחבלים במזרח ירושלים. מצפה מהמשטרה להציב כוחות דרך קבע במקום שממנו דרך קבע מיידים על ביתי אבנים ובקבוקי תבערה ובמיוחד בסוכות כשאנו ושכנינו ישנים בסוכה שחשופה למחבלים.

העובדה שבמשך עשרות שנים, מאותה פינה ממש, מיידים על ביתי בקבוקי תבערה והמשטרה טרם השכילה להציב ציוד תיעוד לצורך תפיסת המחבלים, מעידה על חוסר הרצינות מצד הממשלה בשמירת ביטחון תושבי מזרח ירושלים. האשמה היא לא השוטרים וקציני המשטרה, אלא על ממשלת ישראל שלא מצאה לנכון לתקצב את מערך המצלמות להגנה ואבטחת תושבי ירושלים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com