פרסום ראשון: נשות חמאס בחברון הלשינו בחקירה והביאו למעצר פעילה רצינית - בת מחבל בכיר - 0404
פרסום ראשון: נשות חמאס בחברון הלשינו בחקירה והביאו למעצר פעילה רצינית – בת מחבל בכיר

פרסום ראשון: נשות חמאס בחברון הלשינו בחקירה והביאו למעצר פעילה רצינית – בת מחבל בכיר

כוחתינו מחזיקים קלף רציני וחדש החושף עדויות חדשות על מערך פעילים ופעילות המופעלים ע״י חמאס בגזרת חברון – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

כוחותינו, עצרו אתמול לפנות בוקר את המחבלת אסראא חדר אחמד ג׳נימאת – פעילת חמאס בחברון ובתו של מחבל בכיר – חדר אחמד מחמד ג׳נימאת.

מקורות ערבים מסרו כי, מעצרה של אסראא, בת ה-34, התבצע בזכות המשך החקירות המעמיקות שבוצעו לפעילות חמאס בחברון, שנעצרו לפני כמה שבועות, זימרו בחקירות וסיפרו לחוקרים על כל מערך ההתנהלות של ארגון חמאס בחברון.

מהחקירות עולה, כי אסראא הופעלה במסגרת כותלה אל אסלאמיה – זרוע הסטודנטים של חמאס ובמקביל בציר החשאי של העברת כספים מחמאס עזה עזה לחמאס חו״ל ולתוך איו״ש. ציר זה ממשיך להחשף בימים אלה בין כותלי חדרי החקירות.

עוד נודע, כי החוקרים בודקים אפשרות שהפעלתה של אסראא, באה בדרך של ניצול, כדי להביא גם להפעלת אביה המחבל מבלי שיבצע את הפעולות בעצמו ומבלי ש״ילכלך את ידיו״. אפשרות זו טרם הוכחה.

כל הנחקרות, ממשיכות לחשוף בפני החוקרים, כי חמאס מנצל אותן ומפעיל אותן, לעיתים ללא ידיעתן, לאחר שהן סבורות שמדובר בפעילות דתית, חינוכית וכד׳, כדוגמת הפעלת הכותלה אל אסלאמיה.

המידע שצפויה המחבלת אסראא לחשוף בחדרי החקירות, צפוי להביא לחשיפת צירים נוספים של התנהלות ארגון הטרור חמאס ומן הסתם גם למעצרים נוספים.

גורמים הקשורים בחמאס חברון, זועמים על הנהלת הארגון בעזה ובכירי הנהלת הארגון בחברון על כך ש״זרקו את הנשים שלנו לכלבים״. המשפט הזה, עלה בחדר החקירות.

בתמונות: המחבלת אסראא ואביה המחבל חדר אחמד

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]