כתב אישום נגד תושב רחובות שתקף את הוריו וזרק חמישה גורי כלבים מחלון ביתו - 0404
כתב אישום נגד תושב רחובות שתקף את הוריו וזרק חמישה גורי כלבים מחלון ביתו חדשות 0404

כתב אישום נגד תושב רחובות שתקף את הוריו וזרק חמישה גורי כלבים מחלון ביתו

בתום חקירת המשטרה הוגש היום (רביעי), כתב אישום כנגד תושב רחובות כבן 20, בגין תקיפה של הוריו וזריקת חמישה גורי כלבים מחלון ביתו שבקומה השנייה.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במוצאי השבת, על צעיר שתקף את אימו והשליך מחלון ביתו חמישה גורי כלבים. כוח משטרה שהגיע למקום, עצר את החשוד ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה.

על פי כתב האישום, נוצר ויכוח בין הנאשם לאימו על רק כספי, במהלכו שבר הנאשם את חלונות הבית, ניפץ רהיטים ומוצרי חשמל והצית את מיטתו.

בהמשך לכך מציין כתב האישום כי, הנאשם היכה את אימו ולאחר מכן רץ למטבח, נטל גור כלבים והשליך אותו מהחלון. אימו ניסתה לעצור בעדו, אך בתגובה הנאשם נטל ארבעה גורים נוספים והשליך גם אותם מהחלון. כתוצאה ממעשיו של הנאשם נאלץ הוטרינר העירוני לבצע המתת חסד באחת הגורות שנפגעה קשה בראשה.

כתב האישום מייחס לנאשם בנוסף שני מקרים נוספים בהם תקף את הוריו בהזדמנויות שונות.

מעצרו הוארך מעת לעת, ועם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים בגין הריגה או היזק לבעל חיים, תקיפה סתם, התעללות בבעלי חיים ועבירות נוספות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]