צפו בביזיון: אוהדי סכנין צועקים "אללה אכבר" במהלך השמעת ההמנון במשחק מול בית"ר ירושלים - 0404
צילום: הבמה המרכזית - בית"ר ירושלים

צפו בביזיון: אוהדי סכנין צועקים "אללה אכבר" במהלך השמעת ההמנון במשחק מול בית"ר ירושלים

אוהדי בני סכנין ממשיכים לבזות את סמלי מדינת ישראל ואת ההמנון הלאומי וזאת בניגוד לחוק הדגל, הסמל וההמנון. 

לפני תחילת המשחק במוצאי שבת, בין בית"ר ירושלים לבני סכנין, הושמע המנון המדינה. כרגיל, אוהדי בני סכנין ביזו אותו בקריאות "אללה אכבר" וכן פצחו בסדרת קריאות נוספות ומסיתות.

במשטרה אישרו לחדשות 0404 את הפרטים ומסרו כי ארבעה אוהדים ערבים מבני סכנין נעצרו ועשרה עוכבו לחקירה וזאת בעקבות ביזוי ההמנון, קריאות מסיתות והפרת הסדר הציבורי.

כזכור, לפני כמה חודשים ביזו אוהדים מבני סכנין את זכרם של הרוגי נחל צפית, לאחר שבמהלך דקת הדומיה הושמעו קריאות בוז מיציע האוהדים הערבים.

כזכור, במועדון הכדורגל של סכנין תקפו את ראש הממשלה ואת אלה שפרסמו את דבר ביזוי זכר ההרוגים, ובהם את חדשות 0404 וטענו כי אוהדי בני סכנין נוהגים לכבד את סמלי המדינה.

אם מישהו רצה הוכחה נוספת לשנאה ולהתנהגות הביזיונית מצד אוהדיה של סכנין, הוא קיבל אותה גם אתמול במהלך המשחק. לפחות, בית"ר ירושלים גמלה לסכנין, לאחר שניצחה אותה. (צילום: הבמה המרכזית – בית"ר ירושלים).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]