נתניהו סיכם עם פוטין: צוותי עבודה של צה"ל והצבא הרוסי ייפגשו בקרוב לגיבוש תוכנית פעולה - 0404
נתניהו סיכם עם פוטין: צוותי עבודה של צה חיים צח, לע"מ

נתניהו סיכם עם פוטין: צוותי עבודה של צה"ל והצבא הרוסי ייפגשו בקרוב לגיבוש תוכנית פעולה

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר היום (שלישי), עם המראתו לעצרת האו"ם בניו יורק, כי מאז אירוע הפלת המטוס הרוסי בשמי סוריה, הוא שוחח פעמיים עם פוטין וסיכם איתו כי צוותי עבודה של צה"ל והצבא הרוסי ייפגשו בעתיד הקרוב במטרה לגבש תוכנית פעולה שתאפשר המשך פעולות כוחותינו בסוריה נגד האיראנים ללא סיכון של כוחות רוסים.

נתניהו: "בשלוש השנים האחרונות ישראל נחלה הצלחה גדולה מאוד במניעת ההתבססות הצבאית האיראנית בסוריה והניסיונות להעביר נשק קטלני לחיזבאללה בלבנון. אין זה אומר שלא היו חריגות אבל בסך הכל הייתה הצלחה גדולה מאוד. עשינו את זה בתיאום ביטחוני מירבי ומוצלח מאוד עם צבא רוסיה.

מאז האירועים הטרגיים בשמי סוריה אני שוחחתי פעמיים עם הנשיא פוטין, הבעתי בפניו צער עמוק וכן על אובדן חייהם של צוות המטוס הרוסי שהופל על ידי אש סורית חסרת אחריות.

הבוקר כינסתי את הקבינט, שקיבל עדכון מלא על האירועים האחרונים. גם שרי הקבינט משתתפים בצער העמוק של המשפחות הרוסיות ושל העם הרוסי.

אנחנו נותנים גיבוי מלא לצה"ל על פעולותיו בהגנת המדינה. נמשיך לפעול למניעת ההתבססות הצבאית האיראנית בסוריה ונמשיך בתיאום הביטחוני בין צה"ל לצבא רוסיה.

סיכמתי עם פוטין שצוותי עבודה של צה"ל והצבא הרוסי ייפגשו בקרוב למען המטרה הזאת. נעשה מה שצריך כדי להגן על ביטחון ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]