הגיע הזמן שממשלת ישראל תבהיר: פוטין אשם בהפלת המטוס הרוסי - 0404
הגיע הזמן שממשלת ישראל תבהיר: פוטין אשם בהפלת המטוס הרוסי kremlin

הגיע הזמן שממשלת ישראל תבהיר: פוטין אשם בהפלת המטוס הרוסי

האמת היא שהסיפור הזה מתחיל להמאס. אנחנו ממשיכים להתרפס בפני ולדימיר פוטין, משל היה ראש ממשלת ישראל או מי שמנהל את כולנו כאן.

תחקיר רוסי, תחקיר ישראלי, משלחת טסה לתת הסברים, יחד עם מפקד חיל האוויר ובסופו של דבר יורקים לנו בפרצוף וטוענים: אנחנו (ישראל) אשמים בהפלת המטוס הרוסי.

הגיע הזמן שנבהיר לעולם כולו ובמיוחד לפוטין: מי שאשם בהפלת המטוס הרוסי – זה רק אתה. רק אתה – פוטין.

אתה הוא זה שנדחף לאזור שאינו שייך אליך. אתה הוא זה ש״מתדלק״ את הסורים בכלי נשק ובטילים המאיימים עלינו – על אזרחי ישראל. אתה הוא זה שמסתובב לנו בין הרגליים ומפריע לנו לטפל בטרור הסורי והאיראני הממשיך לצמוח לנו מול העיניים.

הטיל שהוריד את המטוס הרוסי הוא טיל… רוסי. הוא טיל רוסי שפוטין מכר לאסד. אם פוטין לא היה מתערב בזירה שאינה שייכת לו, אף חייל רוסי לא היה נפצע.

ההתנהלות שלנו, כאן ומול הרוסים, נראית רע מאוד. הגיע הזמן שנתחיל לנהל את עצמנו ונפסיק לחשוש, גם אם מדובר במעצמה גדולה שעומדת מולנו. מי שאשם בהרג הרוסים… זה רק הנשיא שלהם. נקודה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]