״אחד התיקים הקשים שיצא לי לחקור״ - סבא חורג חשוד באונס נכדתו בת ה-7 - 0404
״אחד התיקים הקשים שיצא לי לחקור״ – סבא חורג חשוד באונס נכדתו בת ה-7 דוברות המשטרה

״אחד התיקים הקשים שיצא לי לחקור״ – סבא חורג חשוד באונס נכדתו בת ה-7

החשד: הסבא החורג אנס במשך מספר רב של פעמים את נכדתו בת ה-7 בדירתם בת"א. "אחד התיקים האכזריים והקשים שיצא לי לחקור", מסר ראש צוות החקירה במשטרה.

בתום חקירה סמויה שביצעה המשטרה, במהלכה נאספו ראיות רבות נגד החשוד, בן ה-65 מבת ים, באונס נכדתו החורגת, עצרה המשטרה בסוף השבוע (חמישי) את החשוד ומעצרו הוארך עד היום (ראשון) לדיון בו תגיש המשטרה באמצעות הפרקליטות הצהרת תובע נגד החשוד עם כוונה להגיש בימים הקרובים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

הפרשייה הקשה החלה לפני 7 שנים עת הקטינה הייתה בת 7 בלבד והתגוררה בבית סבתה ובן זוגה – החשוד, בביתם שבתל אביב.

בתלונה שהתקבלה במשטרה עלה כי החשוד נהג מספר רב של פעמים לבצע מעשי אינוס בילדה – חלקם אף בנוכחות בני משפחה נוספים ששהו בבית.

כאמור, בסוף השבוע נעצר החשוד ובשעות אלו בתום חקירה מאומצת ומורכבת של חוקרי מחלק אלימות במשפחה של תחנת יפו, בכוונת המשטרה להגיש היום באמצעות פרקליטות מחוז ת"א הצהרת תובע עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל הדרכים והאמצעים הנדרשים, גלויים וסמויים על מנת לאתר את עברייני המין המאיימים ופוגעים בביטחון ילדינו על מנת למצות עימם את הדין עד תום".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]