בבית היהודי תוקפים את הרמטכ״ל על התערבותו הפוליטית וקריאתו לשפר את המצב הכלכלי של ערביי יו״ש - 0404
בבית היהודי תוקפים את הרמטכ״ל על התערבותו הפוליטית וקריאתו לשפר את המצב הכלכלי של ערביי יו״ש דובר צה''ל

בבית היהודי תוקפים את הרמטכ״ל על התערבותו הפוליטית וקריאתו לשפר את המצב הכלכלי של ערביי יו״ש

בתגובה לדברי הרמטכ"ל גדי איזנקוט בישיבות קבינט כפי שנחשפו אמש ובהם טען הרמטכ״ל כי יש לשפר את מצבם של ערביי יו״ש ועזה כדי למנוע התלקחות, אמר הבוקר (ו') ח"כ מוטי יוגב, חבר ועדת חוץ וביטחון כי על אף שהוא מעריך את פועלו של הרמטכ"ל גדי איזנקוט, ועל אף שיש מי שחושב כי ישנו יתרון בשיתוף פעולה ביטחוני עם ה״פלסטינים״, "אסור שנתבלבל: רש"פ = אש"ף. מדובר בארגון שמחנך את ילדיו במוסדות החינוך הרשמיים להרוג יהודים ולהשמיד את מדינת ישראל והם משתפים פעולה באופן זמני, מתוך מגמה אסטרטגית לכבוש את מדינת ישראל״.

"אבו מאזן הוא מחבל בחליפה ואש"ף הוא ארגון טרור. לצערי, מה שהאמריקנים משם ורוב אזרחי ישראל מבינים מכאן, לא הובן עדיין בקרב חלק מהאליטה הצבאית. ביהודה ושומרון צריך לחזק את ההתיישבות והאחיזה היהודית, להחליש את הרשות ואת סמכויותיה ולהמשיך ולהילחם בטרור, עד שימוגר.

"אם יגבר הטרור תפקיד צה"ל ומערכת הביטחון הוא למגר אותו ולהגן בגזרתם. זו הדרקטיבה המדינית בה בחר רוב העם בבחירות דמוקרטיות, למען ביטחון ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]