עניין של משקל: כיצד תבחרו חברת שקילה נכונה - 0404
עניין של משקל: כיצד תבחרו חברת שקילה נכונה יח"צ

עניין של משקל: כיצד תבחרו חברת שקילה נכונה

רובנו משתדלים לשמור על בריאותנו ולנהל אורח חיים בריא. אנו מקפידים לבצע פעילות גופנית, מרבים באכילת פירות וירקות וכמובן לא שוכחים לשקול את עצמנו מדי בוקר לאחר מקלחת טובה.

אבל לא רק אנחנו צריכים להישקל, אלא גם חפצים דוממים. עבור החפצים הקלים יותר מספיקים משקלי המאזניים שמצויים בכל מטבח, ואילו עבור חפצים כבדים כמו תכולות של משאיות או בעלי חיים גדולים כמו צאן ובקר.

מתמר למדידה

מתמר הוא כלי אשר נועד להמיר אות פיזי כלשהו (חפץ, בעל חיים או אדם) לאות חשמלי על מנת למדוד אותו ולקבוע את משקלו. קיימים סוגים שונים של מתמרים דוגמת מתמרי לחיצה המיועדים לשקילת עומסים שבין 100 ל-1,000,000 קילוגרמים, או מתמרי קורה אשר מיועדים לשקילה שבין 300 ל-10,000 קילוגרמים.

המשקלים האלקטרוניים

בימינו משקל אלקטרוני הפך לאחד המשקלים הנפוצים ביותר. קיימים סוגים שונים של משקלים ומאזניים אלקטרוניים ייעודיים שכדאי להכיר:

מאזני רכבת – משקלים המיועדים לשקילה מדויקת של קרונות רכבת אשר מובילים חומרים מסוכנים.

מאזני צאן – מאזניים המיועדים לשקילת בעלי חיים דוגמת עיזים. המשקלים כוללים כלוב המצויד במנגנון לסגירה מהירה.

משטחי שקילה – משטחים מיוחדים המיועדים לשקילת בני אדם וחפצים שונים.

משקלים למכלים – משקלים גדולים ומאסיביים המיועדים לתעשייה ולפסי ייצור, אשר נועדו לשקול מכלים גדולים וכבדים.

בוחרים את החברה הנכונה

כאשר מדובר בדיוק, אין מקום לפשרות. חשוב לבחור את אמצעי השקילה הטובים ביותר, בייחוד כשעוסקים בשקילת בעלי חיים לבשר או מכלים המכילים חומרים רעילים. חברת כרכום מספקת מגוון רחב של שירותים ואמצעי שקילה למטרות שונות. מבין העיסוקים של החברה ניתן להזכיר מאזני גשר שנועדו לשקילת משאיות ורכבות, משקלים לשקילת מכלים, מאזני סרט המיועדים לשקילה בתנועה, אבני בוחן מדויקים במיוחד שעברו אישור של DKD ועוד.

נוסף על כך, כרכום מנהלת בית תוכנה ובו ניתן להזמין חבילות תוכנה המתאימות לכל לקוח, בהתאם לתחום העיסוק שלו. לקוחות שמעוניינים בחבילות אלה מקבלים את כל הליווי המקצועי – אפיון דרישות, התקנה, תמיכה טכנית ופיתוח לפי דרישה. התוכנות כוללות ממשק ידידותי למשתמש המתאים גם לאדם שאין לו רקע נרחב בתחום המחשבים.

הכתבה הופקה ופורסמה בעזרת מקומונט השרון – חדשות אזור השרון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]