מתגרשים ומגשרים: כך תמצאו עורך דין טוב לגירושין - 0404
מתגרשים ומגשרים: כך תמצאו עורך דין טוב לגירושין

מתגרשים ומגשרים: כך תמצאו עורך דין טוב לגירושין

גירושים הם עניין בלתי נעים המאלץ את בני הזוג להתמודד עם אתגרים בלתי פשוטים דוגמת קביעת משמורת על הילדים וחלוקת רכוש ונכסי נדל"ן.

בתקופה שבה מעוניינים בני הזוג להיפרד ולהמשיך כל אחד לדרכו, הם נאלצים להתמודד זה עם זה פעם אחר פעם בדיונים משפטיים מורכבים ולפתוח את הפצעים הישנים שרק החלו להגליד.

עם זאת, בימינו קיימת דרך נוספת להסדיר את ענייני הגירושים בנחת וללא לחצים, והיא פנייה לעורך דין  גירושין.

מהו גישור גירושין?

גישור גירושין המבוצע על ידי עורך דין מקצוע הוא תהליך המיועד לבני זוג המעוניינים להתגרש ללא ויכוחים ומריבות מיותרים.

בניגוד לבית המשפט ההמוני, הגישור מבוצע בחדר סגור שבו יושבים המגשר ובני הזוג, ומנסים למצוא יחד פתרונות יצירתיים לפרידה הוגנת ושלווה שתרצה את שני הצדדים. המגשר מקשיב לבני הזוג ומציע פתרונות איכותיים המתאימים לשניהם.

כששני הצדדים מסכימים

גירושין בהסכמה במסגרת הליך הגישור כוללים יתרונות, וביניהם:

חסכון בכסף – דיונים משפטיים עשויים לעלות עשרות אלפי שקלים, בעוד הליך הגישור מסתכם בכמה אלפי שקלים בלבד. כך יכולים בני הזוג להיפרד בנחת ולהמשיך כל אחד בדרכו.

להיפרד כידידים – הליך הגישור מאפשר לבני הזוג להיפרד בדרך יפה וללא ויכוחים כמעט. לאחר הגישור יכולים המתגרשים להישאר בקשר טוב למדיי שיועיל בעת חינוך הילדים.

דנים באופן תרבותי – בניגוד לבית המשפט שבו מתנהלים לא פעם ויכוחים בטונים גבוהים, הרי שבמהלך הגישור ניתן לנהל דיונים תרבותיים למדיי.

כיצד מתנהל התהליך?

עורך דין גירושין מקיים מספר פגישות בהתאם לצורך. הפגישה הראשונה היא בדרך כלל פגישת היכרות המתקיימת במשך כשעתיים. בהמשך מתקיימות פגישות נפרדות עם בני הזוג ולאחר מכן פגישת סיכום המשותפת לבני הזוג. בסיום סדרת הפגישות חותמים בני הזוג על הסכם גירושין שיש להגיש לבית המשפט לאישור.

עורכת הדין שתלווה אתכם לאורך כל הדרך

עו"ד גירושין אלינור ליבוביץ' עוסקת במגוון רחב של תחומים הקשורים לענייני גירושים דוגמת קביעת מזונות, עריכת הסכמים, חטיפת ילדים, דיני נזיקין במשפחה, נישואים אזרחיים וכמובן, גישור גירושין. עורכת הדין המקצועית מעניקה יחס אישי לבני הזוג המגיעים להתגרש ומתייחסת ברגישות לבעיותיהם.

הכתבה פורסמה בעזרת מגזין התוכן https://girushim.co.il.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com