תושבי מודיעין זועמים: "במהלך כיפור ערבים נסעו במהירות, הפחידו, ניסו לדרוס וצפרו״ - 0404
תושבי מודיעין זועמים: 0404

תושבי מודיעין זועמים: "במהלך כיפור ערבים נסעו במהירות, הפחידו, ניסו לדרוס וצפרו״

תושבי העיר מודיעין טוענים כי ערבים נסעו בפראות במהלך כיפור בכבישי העיר, ניסו לדרוס, צפרו לנשים והטרידו אותן ועוד.

מ', תושבת מודיעין, כתבה לחדשות 0404: "במהלך יום כיפור בעת שמאות ילדים ומשפחות עשו דרכם והלכו על הכביש כנהוג בימי הכיפורים, חלפו במרכז העיר כלי רכב של ערבים, לפחות 10, כשאחד מהם, טרנזיט ובתוכו ארבעה ערבים, האיץ לכיוון תושב שהלך בכביש וכל זאת כשאנשים מסמנים להם לעצור ואז הנג פשוט הגביר מהירות.

במזל גדול הוא לא נדרס! מה שהכי עצוב הוא שהודענו למשטרה שאמרו שזה חוקי לנסוע בכיפור וכלל לא התייחסו לכך שבוצע ניסיון דריסה״.

ר',תושבת מודיעין: "לא ברור מדוע לא סוגרים את העיר שהרי אין להם מה לחפש פה ובפרט שמדובר ביום כיפור! זה יכל להגמר אחרת והשאיר את כולנו בהלם שצפינו בזה. בחיים לא פחדתי בצורה כזאת שממש ראיתי מולי אדם שתכף נדרס".

ר' הוסיפה: "כלי רכב חלפו כל היום בכבישים במהירות מטורפת. החלונות שלהם היו פתוחים, סיגריות וידיים מחוץ לחלונות וכל אשה שהם עברו לידה חטפה צפירות וקריאות מביכות. למה אנחנו צריכים פשוט לקבל את זה על עצמנו? לא ברור לי למה מאפשרים להם״?

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]