יוגב: "אין לעבור לסדר היום בעקבות אירועי הטרור" - 0404
יוגב: מירי צח

יוגב: "אין לעבור לסדר היום בעקבות אירועי הטרור"

ח"כ מוטי יוגב, חבר ועדת חוץ וביטחון של הכנסת תוקף הערב (ראשון), בעמוד הפייסבוק שלו את הרשות וקורא לתגובה ציונית הולמת בעקבות פיגוע הדקירה בו נרצח ארי פולד הי"ד.

יוגב: "ההסתה שהובילה נער בן 17 לצאת מביתו במטרה לבצע פיגוע טרור היא אותה הסתה שמובילה את תושבי קלנדיה להגיב במטח אבנים על אוטובוס ישראלי שנכנס בטעות לכפר. אין לעבור לסדר היום בעקבות אירועי הטרור. קול דמי אחינו ארי פולד הי"ד, זועק אלינו מן האדמה. מחזקים ומנחמים, פועלים, מרתיעים וגודעים!

פועלים – מאשרים במיידית מאות יחידות דיור נוספות בגוש עציון ומקימים שכונה חדשה על שמו של ארי הי"ד באפרת, עיר מגוריו. מרתיעים – מוודאים שמשפחת המחבל לא תזכה למימון מהרשות הפלסטינית ועוצרים את כל העברת הכספים מהרשות הפלשתינית למשפחות רוצחים .

את ביתו של רוצח עדיאל קולמן הי"ד יש להרוס במיידית. במקרה זה יש לבדוק אם אכן ניסו הורי הרוצח להתריע ובזמן, על כוונות בנם הרוצח. גודעים – עוצרים את ראשי מערכת החינוך ברשות ומפסיקים את ההסתה והתעמולה האנטישמית נגד ישראל במוסדות החינוך הפלשתינים. 'הרנינו גויים עמו כי דם עבדיו ייקום ונקם ישיב לצריו וכיפר אדמתו עמו'".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]