הצהרת תובע נגד חשוד שתקף את אמו, גרם לחבלות בראשה ובגופה והתבצר בדירה עד שנעצר - 0404
הצהרת תובע נגד חשוד שתקף את אמו, גרם לחבלות בראשה ובגופה והתבצר בדירה עד שנעצר דוברות המשטרה

הצהרת תובע נגד חשוד שתקף את אמו, גרם לחבלות בראשה ובגופה והתבצר בדירה עד שנעצר

במסגרת מאבק המשטרה באלימות, ניתנה היום (ראשון) הצהרת תובע כנגד החשוד בשנות ה-30 לחייו שנעצר ביום שלישי האחרון בחשד שתקף את אמו וגרם לה חבלות חמורות ולאחר מכן התבצר בדירתם עד שוטרים שהוזעקו למקום, פרצו את הדירה ועצרו אותו לחקירה.

בתאריך ה-11.9 הוזעקו שוטרים לבית בבית שמש, בעקבות דיווח שהתקבל אודות אישה בשנות ה-50 שהותקפה בביתה ע"י בנה, ככל הנראה בעקבות וויכוח ביניהם, והצליחה להימלט לבית השכנים כשהיא חבולה ומדממת בראשה ובגופה. צוות מד"א העניק לאישה טיפול רפואי ופינה אותה לבית החולים במצב קל-בינוני.

השוטרים שהגיעו למקום תוך זמן קצר, הבינו כי החשוד מתבצר בביתו וסירב לפתוח את דלת הבית. השוטרים יחד עם צוות כב"ה שהוזעק למקום, פרצו את דלת הדירה, השתלטו על החשוד ועצרו אותו לחקירה בחשד לתקיפה הגורמת חבלה חמורה והכשלת שוטר בתפקיד.

עם סיומה של חקירת המשטרה וגיבוש חומר הראיות והממצאים, ניתנה היום הצהרת תובע על ידי יחידת התביעות של מחוז ירושלים כנגד החשוד, ולפני זמן קצר, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך מעצרו של החשוד עד ליום חמישי.

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל פועלת ללא היסוס וככל שתידרש בכלים העומדים לרשותה להביא למעצרם והעמדתם לדין של חשודים הפוגעים פיזית ונפשית באזרחים ואף בבני משפחתם, זאת על מנת לשמור על ביטחונו ושלומו של כל אדם.

המאבק הנחוש בעבירות הכוללות תקיפה בכלל ותקיפה חמורה בפרט עומד לנגד עינינו בכל עת ובכל מקום במטרה לאפשר לאזרח הנורמטיבי שומר החוק סביבת חיים בטוחה וללא חשש, זאת תוך מאמצים נרחבים להגיע לאותם חשודים, להביאם לדין ולבסוף להרחיקם מהציבור ולמנוע המשך מסוכנותם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]