4 קטינים פונו לבית החולים ממסיבה רוויית אלכוהול - בעלי הדירה עוכבו לחקירה - 0404
4 קטינים פונו לבית החולים ממסיבה רוויית אלכוהול – בעלי הדירה עוכבו לחקירה 0404

4 קטינים פונו לבית החולים ממסיבה רוויית אלכוהול – בעלי הדירה עוכבו לחקירה

משטרת ישראל פיזרה אתמול (שבת) מסיבה פרטית רוויית אלכוהול של בני נוער בדירה בראש העין, במהלכה פונו 4 קטינים לבית החולים בשל שתייה מופרזת של אלכוהול.

אתמול אחר הצהריים התקבל במשטרה דיווח בגין הקמת רעש מדירה ברחוב הפעמון בראש העין. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו כי בדירה מתנהלת מסיבה פרטית של בני נוער שחגגו את תחילת השנה.

עוד התברר לשוטרים כי במהלך המסיבה פונו 4 בני נוער לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שניידר, בשל שתייה מופרזת של אלכוהול. אחד מהם פונה באמבולנס.

השוטרים שהגיעו לדירה הבחינו בעשרות בני נוער כשהם תחת השפעת אלכוהול כשחלקם אף השתוללו בדירה ומחוצה לה. השוטרים עצרו את המסיבה ופיזרו את בני הנוער.

מחקירה ראשונית עולה כי בעלי הדירה, הורים של אחד הקטינים, אפשרו את קיומה של המסיבה בביתם, תוך ידיעה ברורה כי במקום יוגש אלכוהול בניגוד לחוק. עוד התברר, כי ההורים הרוויחו מקיומה של המסיבה כ-2,000 שקלים, אותם גבו כדמי שכירות דירתם לבני הנוער שהשתתפו בה. עלות השתתפות לאחד – 30 שקלים.

בעלי הדירה עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה ונחקרו בגין ניהול עסק ללא רישיון. יש לציין כי ההורים נכחו בבית במהלך המסיבה, שעה שבני נוער, תיכוניסטים, צורכים בביתם אלכוהול ובכמויות מופרזות, משתכרים ומשתוללים, פוגעים בעצמם ובבריאות גופם ומפרים את מרקם החיים התקין של השכנים בסמוך.

בנוסף אליהם נגבתה הודעה מ-3 בני נוער, שחשודים בארגון ובניהול המסיבה הלא חוקית.

מהמשטרה נמסר כי, ״אל מול פעילות מאומצת של משטרת ישראל בבתי הספר, נגד צריכת אלכוהול, אנו עדים להתנהלות אסורה ומסכנת של קטינים, בידיעת הוריהם, המאפשרים קיום מסיבות רוויות אלכוהול בביתם, תוך עשיית כסף קל על חשבון בריאותם של בני הנוער. החקירה נמשכת״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]