גול עצמי: פעיל שמאל התלונן על דוכן חב״ד בתל אביב - הפקח פינה את הדוכן הלא חוקי של ״יש עתיד״ - 0404
גול עצמי: פעיל שמאל התלונן על דוכן חב״ד בתל אביב – הפקח פינה את הדוכן הלא חוקי של ״יש עתיד״ 0404

גול עצמי: פעיל שמאל התלונן על דוכן חב״ד בתל אביב – הפקח פינה את הדוכן הלא חוקי של ״יש עתיד״

פעיל שמאל הזעיק בצהריים (שישי) את פקחי עיריית תל אביב כדי שיפנו דוכן של חב״ד שהוצב בשכונת רמת אביב ג׳.

הפקחים שהגיעו למקום, הבינו מיד כי הדוכן של חב״ד חוקי ובעל אישורים מטעם העירייה להצבתו ואז החליטו לבדוק את הדוכן הסמוך – הדוכן של ״יש עתיד״. מיד התברר כי מדובר בדוכן שהוצב בצורה בלתי חוקית וללא שום אישור והפקחים הורו על קיפולו. בתוך זמן קצר נאלץ פעיל השמאל לעזוב את המקום והדוכן קופל.

מ״יש עתיד״ נמסר לחדשות 0404 כי, ״אף אחד מ״יש עתיד״ לא הזמין פקח כנגד העמדה של חב״ד. ״יש עתיד״ פועלת אך ורק לפי החוק. כך היה וכך יהיה״. כך או אחרת, הדוכן של ״יש עתיד״ פונה מאחר ופעל ללא אישור. לגבי טענת ״יש עתיד״ כי היא תמיד פעלה על פי החוק, ראוי שייזכרו במפלגה בסרטון הבלעדי שפורסם בחדשות 0404 והציג את היו״ר, יאיר לפיד, נוהג במהירות מופזרת ובניגוד לחוק.

בניגוד להודעה החסרה הרשמית של המפלגה, פעילי ״יש עתיד״, אישרו כי הדוכן של המפלגה הוצב שלא כחוק וללא כל אישור. רון אקרמן מ״יש עתיד״ פרסם פוסט ובו ציין כי לאחר שלא היה אישור לדוכן המפלגה, הוא מילא אחר הוראת הפקח והתקפל מהמקום. (בתמונה: חסידי חב״ד עם הדוכן החוקי בשכונת רמת אביב ג׳).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]