מחפשים להשקיע? קרקעות למכירה ביוקנעם - 0404
מחפשים להשקיע? קרקעות למכירה ביוקנעם יח"צ

מחפשים להשקיע? קרקעות למכירה ביוקנעם

כל משקיע נדל"ן מתחיל יודע שהסוד להשקעת נדל"ן מוצלחת ורווחית טמון ביכולותיו האישיות לאתר הזדמנויות השקעה בזמן אמת. כל אחד ואחת מאיתנו שמע וודאי (לא אחת לעיתים) על משקיעים נבונים אשר השכילו לקנות קרקעות חקלאיות לפני שנים רבות וכיום הונם האישי נאמד על מיליוני שקלים.

סיפורים אלו מגלמים בתוכם את "סיפור המסגרת" של ענף הנדל"ן בישראל וזאת לנוכח העובדה שקרקעות שפעם יועדו לצרכים חקלאיים הפכו ברבות השנים לקרקעות המיועדות למגורים.

כיום, איתור השקעות נדל"ן אטרקטיביות בכל הנוגע לרכישת קרקעות חקלאיות הינה משימה מורכבת יותר וזאת לנוכח מלאי הולך ואוזל של קרקעות בכל שטח המדינה. יחד עם זאת, בכל רחבי הארץ, תוכלו עדיין למצוא שטחים עצומים של קרקעות חקלאיות העתידות מתי שהוא בעתיד להפוך לקרקעות למטרות מגורים.

קרקעות אלו ממתינות לכם בין היתר בעיר יקנעם עילית ובמושבה יקנעם הסמוכה אליה. קרקעות למכירה ביקנעם מוצעות לכם בעלויות נמוכות יחסית לכל יחידת קרקע, כאשר כל קרקע חקלאית אותה אתם רוכשים היום רשומה באטבו והינה בעלת סיכוי גבוה להפשרה והפיכתה מקרקע חקלאית כיום לקרקע בעלת היתרי בנייה למגורים בעתיד.

השקעה בקרקע חקלאית – האם זה באמת משתלם?

השקעה בקרקעות חקלאיות נחשבת להשקעה ספקולטיבית בענף הנדל"ן וזאת לנוכח העובדה שברוב המקרים מדובר בהשקעה לטווח הארוך, כאשר סיכויי ההפשרה של הקרקעות החקלאיות הנרכשות על ידי המשקיע, משתנים בהתאם לפרמטרים שונים אשר אינם תלויים במשקיע.

כפועל יוצא מכך, השקעות נדל"ן במסגרת רכישת קרקעות חקלאיות מחייבת אתכם לבחון את ההשקעה הפוטנציאלית באמצעות מדדים שונים היכולים לסייע לכם רבות בכל הנוגע לבחינת סיכויי הפשרתה של הקרקע והפיכתה מקרקע חקלאית לקרקע המיועדת לבנייה ברבות הימים.

מדדים אלו כוללים בין היתר את סמיכות הקרקע לאזורי מגורים קיימים (קרוב לוודאי ששכונות המגורים המצויות בסמוך לקרקע החקלאית ילכו ויתרחבו בעתיד), בדיקה של תוכניות המתאר השונות המוחזקות בוועדות התכנון של הרשות המקומית האחראית על הקרקע (בדיקה זו תאפשר לכם לדעת האם קיימות תכניות בנייה עתידיות והאם הקרקע החקלאית אותה אתם מתכוונים לרכוש נכללת בתכניות אלו).

יחד עם זאת חשוב לציין שרכישת קרקע חקלאית במסגרת השקעת נדל"ן לצרכי רווח הון או תשואה עתידית, הינה פעולת השקעה נכונה עבור רבים מביניכם המעוניינים להשקיע בעתודות הקרקע של ישראל.

קרקעות למכירה ביקנעם בדומה לקרקעות חקלאיות למכירה בכל רחבי הארץ, משווקות כיום לציבור הרחב על ידי גופים ויזמים שונים בענף הנדל"ן, כאשר מימוש העסקאות והפיכתן לרווח הון או תשואה חודשית קבועה תתאפשר אך ורק ברגע בו הקרקע החקלאית תופשר ותהיה מיועדת וזמינה לבנייה.

היוועצות מוקדמת עם יועצי השקעות בענף הנדל"ן, תאפשר גם לכם לבחון את כל המדדים אותם מומלץ לשקלל לפני קבלת ההחלטה בנוגע לרכישת קרקעות למכירה ביקנעם או בכל מקום אחר בארץ.

חברת אגי גרופ, גאה לשווק את הקרקעות במיקומים הטובים ביותר בארץ ובמיקומים הטובים ביותר בערים השונות. אגי גרופ חרטה על דגלה לשווק רק קרקעות בהן היא מושקעת בעצמה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]