בן 49 נעצר בחשד לעבירות מין קשות בבתה של בת זוגתו ובקטינה נוספת במשך שנים - 0404
בן 49 נעצר בחשד לעבירות מין קשות בבתה של בת זוגתו ובקטינה נוספת במשך שנים דוברות המשטרה

בן 49 נעצר בחשד לעבירות מין קשות בבתה של בת זוגתו ובקטינה נוספת במשך שנים

המשטרה עצרה חשוד כבן 49, בחשד שבמשך שנים ביצע עבירות מין קשות בבתה של בת זוגתו ובקטינה נוספת.

חקירת המשטרה החלה לאחר שהקטינה בת ה-17, בתה של בת זוגו של החשוד, הגישה תלונה במשטרה וגוללה בפני החוקרים את סיפורה הקשה. 

"זהו אחד התיקים המזעזעים והקשים שנחשפתי אליהם, במשך מספר שעות ישבה מולי הקטינה שבאומץ רב וגילוי לב סיפרה לי את העבירות הקשות שביצע בה בן זוגה של אמה, שהוא אחד האנשים שהכי קרובים אליה. אנחנו עושים את כל הפעולות והמאמצים על מנת להביאו לדין בגין מעשיו", ציינה היום חוקרת המשטרה.

חוקרי המשטרה עצרו את החשוד בן ה-49 מירושלים, ביום חמישי האחרון (6.9) והוא הובא לחקירה במשטרה בחשד לבעילת קטינה בתוך המשפחה, מעשה סדום בקטינה, אינוס קטינה במשפחה ועבירות נוספות.

עם התקדמות החקירה, עלה חשדם של החוקרים כי זהו איננו המקרה היחיד, ולאחר שערכו מספר פעולות חקירה נוספות, הגיעו החוקרים לזהותה של קטינה נוספת כבת 14 שעדותה נגבתה, ועפ"י החשד ביצע החשוד גם בה עבירות מין במספר מקרים.

עוד עלה החשד כי החשוד מחזיק במכשירו הנייד חומרי תועבה בהם נראות דמויותיהם של קטינים אחרים.

מעצרו של החשוד הוארך ע"י בית המשפט, ומחר (חמישי), יובא החשוד לדיון נוסף בעניינו. חקירת המשטרה נמשכת…

מהמשטרה נמסר כי, "המשטרה פועלת בנחישות כנגד עבירות מין המבוצעות כלפי קטינים, בני נוער וצעירים וגורמות סבל נפשי קשה לקורבנות וזאת למען שמירה על שלומם וביטחונם של כלל האזרחים והרחקת עבריינים אלו מסביבתו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]