חדר הבריחה המוביל בהרצליה: האתגר צ'אלנג' - 0404
חדר הבריחה המוביל בהרצליה: האתגר צ'אלנג'

חדר הבריחה המוביל בהרצליה: האתגר צ'אלנג'

מרכז הארץ הוא האזור המבוקש אליו רבים מתושבי הדרום והצפון נוהגים לברוח. מתגוררים במרכז או מתארחים לכמה ימי נופש? זה הזמן לשנס שרוולים ולברוח.

לא לדאוג, לא רודף אחריכם רוצח סדרתי. לפחות לא אחד אמתי. רגע, מה? אימא!

בורחים להרפתקה מטורפת

וזה בדיוק העניין. חדרי הבריחה מספקים אתנחתא חווייתית במיוחד מחיי היום-יום שבהם אתם הגיבורים המבקשים לפתור את התעלומה. החוויה הריאליסטית סוחפת אתכם אחריה למשך 60-90 דק' החולפות כהרף עין.

חדרי הבריחה הם קונספט טרנדי במיוחד שנועד לכל מי שאוהב לגרות את ראשו בתעלומות, בחידות, בצפנים וברמזים. ההרפתקה המותחת והבלתי שגרתית מאתגרת את צוות המשתתפים במטרה שישתפו פעולה יחדיו ויצליחו לברוח בהצלחה במסגרת הזמן שהוקצבה.

מסיבה זו, חדר בריחה במרכז עשוי להיות התפאורה המושלמת לאירועים הבאים –

גיבוש עובדים – מדובר בהזדמנות מצוינת לשבור את שגרת העבודה ולגבש את העובדים על בסיס חוויה מאחדת הדורשת מהם להתאחד ולשתף פעולה. חדר הבריחה מגרה את הדמיון והיצירתיות ומאפשר לחדד תהליכי חשיבה, ההכרחיים לצורך כל עבודה מורכבת.

מנהלים המבקשים לשפר את תהליכי העבודה של העובדים שלהם ימצאו את חדר הבריחה כפתרון מהנה ומושלם. יש לציין כי חברות הייטק וסוכנויות בילוש ומודיעין החלו להשתמש בחדרי הבריחה כתהליך סינון ומיון לעבודה מסיבות אלו ממש.

חוויה משפחתית – ישנם חדרי בריחה המציעים חוויה לכל המשפחה המותאמת כך שגם קטנים כגדולים ייהנו מהחדר ומחידותיו במטרה לספק להם זמן איכות משפחתי, הרחק ממסכים ומטרדות היום יום.

מדובר בהזדמנות מצוינת ללמד את ילדיכם ולתרגל יחד עמם חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, יכולת תגובה מהירה, חשיבה ביקורתית וכישורים אסטרטגיים.

דייט רומנטי – הזדמנות מצוינת לצאת לדייט ראשון בחדר הבריחה, שישבור את הקרח ויקרב ביניכם מהרגע הראשון. מי יודע אולי מצאתם את הפרנטר/ית האחד/ת שלכם לחדרי הבריחה מעתה והלאה.

מתחם Challenge בהרצליה

Challenge הינו מתחם חדרי בריחה חדשני ומאתגר המציע מגוון חדרי בריחה שונים. במתחם תמצאו חדרי בריחה המתאימים לכל הגילאים ולכל רמות הקושי. למחפשים אחר חדר בריחה במרכז, תם הצורך לחפש והגיע הזמן לברוח. צאו לדרך.

לפרטים נוספים היכנסו לצ'אלנג'ברקת 5, הרצליה. טל': 09-799-8833

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]