תתעוררו! פיגוע הצתת השמורה מחייב הריסת בתי המחבלים - 0404
תתעוררו! פיגוע הצתת השמורה מחייב הריסת בתי המחבלים כב"ה יו"ש

תתעוררו! פיגוע הצתת השמורה מחייב הריסת בתי המחבלים

משום מה, גם הפיגוע הזה עובר מתחת לרדאר. לא שמענו על כוחות שנכנסים לבתי שלושת המחבלים ולא על פעולה מבצעית רצינית. למעשה, מעבר לעובדת מעצרם, לא שמענו מילה.

לא שמענו אף פוליטיקאי, גם לא שמענו מילה מנשיא המדינה. פיגוע ההצתה הנוראי בעינות צוקים עבר יחסית בשקט. שמורה שלמה נכחדה לאחר ששלושת המחבלים – שניים ממזרח ירושלים ואחד תושב הרשות, הציתו אותה במכוון.

פיגוע שכזה היה אמור להוציא את כל הפוליטיקאים החוצה ואמור היה לתפוס כותרות ראשיות במשך זמן רב. אתם יודעים, אם היה מדובר באיזה קשקוש ״תג מחיר״ על קיר בעומקו של כפר, הייתם זוכים לכותרות ענק, לפלוגה צבאית שמלווה את המשטרה בכניסה לחקירה בתוך הכפר ולצווים מנהליים – כן, צווים ליהודים שאינם קשורים בדרך כלל, אך יש כבר להרחיקם מהשטח, כדי להראות לכולם…

פיגוע ההצתה הזה אינו מקרי. הוא חלק מרצף פיגועי הצתה הנמשכים בכל שבוע. פעם זה ביצהר, פעם בגוש עציון ופעם בעינות צוקים. רבות מהשריפות בשטח מקורן בהצתות על רקע לאומני ואף אחד לא עושה דבר.

אסור לנו לעבור בשקט על פגיעה בארצנו. הפיגוע חייב להגיע עם ענישה גדולה בצידו – הריסת בתי המחבלים. לא פחות.

כב"ה יו"ש

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]