מגדל העמק: צובעים את העיר - 0404
מגדל העמק: צובעים את העיר עיריית מגדל העמק

מגדל העמק: צובעים את העיר

עיריית מגדל העמק מקדמת בימים אלה פרויקט חשוב במסגרתו ייצבעו הסימונים על הכבישים לפי קדימות בטיחותית כאשר ראשית ייצבעו מעברי החצייה ברחבי העיר, כך גם לגביי פסי האטה, פסי עצירה, וסימוני חיצים והכוונה כאשר במרכז העיר ובצירים המרכזיים ייצבעו גם סימוני אדום לבן. את הפרויקט החשוב מבחינה בטיחותית שעלותו כ-500 אלף שקלים תבצע חברת "דרך חדשה ותנועה" שזכתה במכרז לאחר שעמדה בכל התנאים. החברה תחל בעבודות בחודש הקרוב ותסיים אותו בתוך כחודשיים. יש לציין בנוסף כי בחודשים האחרונים ביצעה הרשות ציפוי של התמרורים והחלפה של תמרורים פגומים.

כמו כן תשדרג עיריית מגדל העמק את התשתיות בשלושת הרחובות עצמון, גלעד ומירון. במסגרת הפרויקט שעלותו הכוללת עומדת על 375 אלף ש"ח יתמקדו עיקר העבודות בהסדרי בטיחות בשלושת הרחובות כאשר ברחוב עצמון תורחב ותונגש המדרכה לטובת תושבי השכונה ובאיה ויבוצעו תיקוני מדרכות ברחובות גלעד ומירון. כמו כן יתווספו עמודי תאורה חדשים בשלושת הרחובות. מעיריית מגדל העמק נמסר השבוע כי לאחרונה הסתיים הליך המכרז של הפרויקט ונבחר קבלן מבצע.

בתוך כך עסוקים בימים אלה אגפי הרשות המקומית בהכנות הקדחתניות לקראת פתיחת שנת הלימודים וחגי תשרי. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]