לקראת ראש השנה: אלפי חבילות מזון נאספו ונארזו ע"י מתנדבי מד"א עבור משפחות מעוטות יכולות (תמונות) - 0404
לקראת ראש השנה: אלפי חבילות מזון נאספו ונארזו ע דוברות מד"א

לקראת ראש השנה: אלפי חבילות מזון נאספו ונארזו ע"י מתנדבי מד"א עבור משפחות מעוטות יכולות (תמונות)

בשבועות האחרונים, מתנדבי מד"א ברחבי הארץ התפרסו סמוך לרשתות השיווק ולמרכולים במבצע "יין ודבש" שבמסגרתו נאספו ונארזו אלפי חבילות מזון למשפחות מעוטות יכולת על מנת שאלו יוכלו לחגוג את ערב ראש השנה בשמחה.
 
הציבור פתח את ליבו הרחב ותרם מוצרי יסוד מאלו הנהוגים להיות מונחים על שולחן החג בראש השנה, בהם דבש, יין, מיץ ענבים, עוגות ועוגיות, שתייה קלה ועוד מוצרים רבים.

דוברות מד"א

דוברות מד"א

דוברות מד"א


 
מנכ"ל מד"א אלי בין: "מד"א כארגון ההצלה הלאומי של ישראל עוסק במשך כל השנה בפעילות הומניטרית למען הקהילה וזהו ערך עליון עבורנו. גם השנה מתנדבי מד"א בני נוער ובוגרים עשו את מירב המאמצים לקראת ראש השנה על מנת לסייע ולספק מצרכים לארוחת חג מלאה ומכובדת למשפחות מעוטות יכולת.

חשוב לנו להגיע לכמה שיותר נזקקים על מנת לסייע. מדובר במשימה הומניטארית מהמעלה הראשונה שהמתנדבים הצליחו לעמוד בה בזכות האזרחים שברוחב ליבם נרתמו ותרמו מצרכים רבים. על כך אנו מודים להם ואני מאחל בשם עובדי ומתנדבי מד"א שנה טובה ומבורכת לכולם".

דוברות מד"א

דוברות מד"א

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]