ויקיליקס 0404: מתנה לחמאס - מסמכי החקירה, כל השמות והתמונות שהפילו את הארגון - 0404
ויקיליקס 0404: מתנה לחמאס – מסמכי החקירה, כל השמות והתמונות שהפילו את הארגון 0404

ויקיליקס 0404: מתנה לחמאס – מסמכי החקירה, כל השמות והתמונות שהפילו את הארגון

בעקבות חשיפת חדשות 0404 והתכנית האולפן הפתוח בערוץ 20 על עדויות נשות חמאס שחשפו את ארגון הטרור במערומיו ומסרו בחקירותיהן את כל פרטי ההתארגנות, מסלולי הכספים, גיוס הפעילים, מעקב חמאס אחר פעיליו שלו – מה שהציג את תקיעת הסכינים ההדדית של אנשי חמאס – חמאס עזה מול חמאס חברון, הורו בכירי הארגון בעזה להוריד פרופיל בנושא, לא לדווח ולא להאמין לשקרי האוייב (0404 וערוץ 20).

״אל תאמינו לשקרי תחנות השידור של הכיבוש״ – אמרו בכירים בחמאס וניסו להתעלם מהמסמכים שנחשפו כאן לראשונה. כעת, ובעקבות ניסיון חמאס להקטין את הנזק העצום שנגרם לארגון, החלטנו להעניק לארגון הטרור את חלק מהמסמכים הרבים שאנו מחזיקים בידינו ואשר מציגים את העדויות של נשות חמאס. חמאס מכיר את הפרטים, אנשיו ופעיליו מכירים את הפרטים וכעת, הם מקבלים ב״מתנה״ את הכל על השולחן.

גורם ב״רשות האסיר הפלסטיני״ לחדשות 0404: ״מאז אתמול הם לא מפסיקים לחפש בארגון איך הכל יצא ואיך הם נחשפו ברבים. ביטלו שם נשים, צחקו עליהן, ניצלו אותן לפעילות טרור כדי שזו לא תגע בהם ישירות ותנקה אותם. היום מבינים בעזה ובחברון שחמאס הפיל את אנשיו, ניצל פשוטי עם. מה שחשפתם אתמול גרם לטלטלה עצומה וזו שיחת היום בחמאס״.

לכם, שם בארגון הטרור, הנה חלק ממסמכי החקירה בשפה הערבית, עם השמות, הפרטים המלאים ואפילו חתימת הנחקרות: דינא, סוזאן וצפאא.

מסמכים מתוך חקירת נשות חמאס:

0404

0404

0404

המחבלות שפתחו את הפה: דינא, צפאא וסוזאן:

0404

0404

0404

מחבלות עצורות ומחבלות מעורבות בחמאס חברון:

מחבלים מעורבים – חלקם עצורים, חלקם בעזה וחלקם בחו״ל – כולם קשורים בחמאס חברון:

שמות כל המעורבים בחמאס חברון, חמאס עזה, תוקעי הסכינים האחד בחברו ועוד:

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]