אישום: קטינים תקפו קשישים באמצעות קרשים ופצעו אותם - 0404
אישום: קטינים תקפו קשישים באמצעות קרשים ופצעו אותם

אישום: קטינים תקפו קשישים באמצעות קרשים ופצעו אותם

ביום שישי, בשעות הערב, ישבו מספר שכנים כמנהגם, על ספסל מתחת לביתם באחת משכונות העיר קריית גת. באותה העת, הגיעו ארבעה צעירים עם כוסות אלכוהול והחלו להשתולל ולקלל בשפה רוסית במקום. השכנים, קשישים בשנות ה-70 לחייהם, ניסו לבקש מהם לעזוב את המקום אך הנערים המשיכו בשלהם.

תושבת המקום, הניפה לעבר החבורה את המקל ההליכה שאחזה מתוך תקווה שיניחו להם וסימנה להם להניח להם לנפשם אך אז הותקפה ע״י אחד מהחשודים באמצעות קרש ושכן נוסף, הותקף אף הוא בגבו ע״י חשוד אחר. לקשישה נגרמו חבלות של ממש כתוצאה מהתקיפה שהותירו סימנים בגופה.

מיד לאחר מכן נמלטו החשודים מהמקום והקשישים הגיעו אל תחנת המשטרה על מנת להתלונן על שארע.

בפעילות משרד הנוער של משטרת קקריית גת תוך שימוש באמצעיים טכנולוגיים וחקירה נרחבת במישור המודיעיני, אותרו שלושה קטינים ובגיר החשודים במעורבות במעשה האלים. בחקירתם מסרו המעורבים את גרסתם ומעצרם של שני קטינים הוארך בבית המשפט לטובת המשך החקירה.

אתמול (שלישי), הגישה חטיבת תביעות לכיש כתב אישום כנגד השניים בבית המשפט לנוער בגין תקיפת קשיש וגרימת חבלות. עוד ציינו חוקרי המשטרה כי "מדובר באירוע חמור ובריוני שבנס לא נגמר באסון לאור גילם של הקורבנות. פעילות נחושה כנגד צריכת אלכוהול בקרב קטינים ומעורבותם באלימות תימשך על מנת לאפשר לציבור שומר החוק סביבה בטוחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]