יוגב על הכרעת בג''ץ: "קורא לליברמן להורות לצה"ל ולמתפ"ש לפנות מיידית את חאן אל אחמר" - 0404
יוגב על הכרעת בג מירי צח

יוגב על הכרעת בג"ץ: "קורא לליברמן להורות לצה"ל ולמתפ"ש לפנות מיידית את חאן אל אחמר"

בעקבות הכרעת בג"ץ בנוגע למאחז הבלתי חוקי חאן אל אחמר, אומר הבוקר (רביעי), ח"כ מוטי יוגב, חבר ועדת חוץ וביטחון כי הוא מברך על פסק הדין של בית המשפט העליון שקבע שיש לפנות את המאחז הערבי הבלתי חוקי חאן אל אחמר, שהתיישב על אדמות כפר אדומים בצמידות לכביש ירושלים – ים המלח.

"צר לי שבג"צ בפסיקותיו לפנות ולהרוס מאחזים יהודיים, פסק את פסקיו בזריזות וללא ערר-סופיות הדין – ואילו בפסק זה כמו גם בפרשיות נוספות של השתלטות ערבית על אדמות מדינה ביו"ש, משך ומושך בית המשפט את החלטותיו שנים ארוכות ובכך פוגע בצדק.

לצערי, גם מתאם הפעולות בשטחים וגורמי המינהל האזרחי ביו"ש, למרבה הצער, פשוט לא מילאו את תפקידם ואחריותם, בשמירת אדמות המדינה בשטחי יהודה ושומרון. אני קורא לשר הביטחון, להורות לצה"ל ולמתפ"ש, לממש את צו בית המשפט ולפנות במיידית את חאן אל אחמר. במקביל, לפעול לאכוף ולמסד כאחד, את ההתיישבות הבדואית והערבית במרחבי יו"ש.

יישר כוחם ותודה לתנועת רגבים על פעילותה הנמרצת לאיתור השתלטות עויינת על אדמות המדינה ולשמירת אדמות המדינה בגליל ובנגב, ביהודה ושומרון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]