בשורת החגים: גם בספטמבר כולם עולים על רכבות הלילה לעיר בית שאן - 0404
בשורת החגים: גם בספטמבר כולם עולים על רכבות הלילה לעיר בית שאן דוברות עיריית בית שאן

בשורת החגים: גם בספטמבר כולם עולים על רכבות הלילה לעיר בית שאן

כזכור, בחודש יוני השנה יזמה עיריית בית שאן פנייה לרכבת ישראל להוסיף קווי לילה, זאת במטרה לעודד את הגעתם של אורחים מכל רחבי הארץ לאירועי התרבות הרבים שנערכו בעיר ובראשם פסטיבל הסקיתומרקט, שהתקיים מידי יום חמישי בחודשים יולי-אוגוסט, לצד מופע אור קולי בגן הלאומי- "לילות שאן" ועוד.

בבקשתה זו ציינה העיריה כי האירועים ימשכו ויתקיימו גם בתקופת החגים עם פסטיבל האסיף. במסגרת האירועים יגיעו ויופיעו בבית שאן קובי פרץ, סטפן, עינת שרוף, חנן בן ארי, יובל המבולבל, הצגות ומופעי ילדים שונים. האירועים יתקיימו כרצף להצלחת אירועי התרבות שנערכו בעיר במהלך החודשים יולי-אוגוסט.

בשלב הראשון אישרה הרכבת את קווי הלילה בחופשת הקיץ אולם לאור ההצלחה הגדולה, אלפי המבקרים ולבקשת העירייה, רכבת ישראל תמשיך את הפרויקט גם במשך פסטיבל האסיף והחגים. כתוצאה מהיוזמה נהנים מרכבות הלילה כל תושבי העמק ובעירייה ביקשו להודות לרכבת על ה"מבצע" המיוחד וההירתמות למען העיר.

במכתב ששלחה העירייה השבוע לשחר איילון, מנכ"ל רכבת ישראל, נכתב כי: "אנו מבקשים להודות לך ולהנהלת רכבת ישראל על היענותה לבקשת צוות התיירות בעיריית בית שאן".

מנכ"ל הרכבת לשעבר, מר בועז צפריר, תמך והוביל את הפנייה יחד עם נציגי העירייה להוסיף ארבע רכבות לילה לרכבת העמק בקו בית- שאן- חיפה עד חודש ספטמבר, לרבות חגי תשרי.

"אין ספק, כי הוספת רכבות בשעות הערב המאוחרות והלילה תאפשר לרבים מתושבי הצפון להשתתף בשפע האירועים הצפויים להיערך בחגים אלה בבית שאן ולתושבי העיר והעמק ליהנות ממגוון האירועים המוצעים להם באזור חיפה והקריות".

עוד ציינה העיריה כי: "ההתחשבות בצרכים וברצונות היא אות ועדות לכך שפתיחות, רגישות ונכונות לסייע מאפשרת שיפור באיכות החיים וברווחתם. גילוי רצון טוב והליכה לקראתנו ממחישה את חשיבותו ואת משמעותו של הקשר המיוחד שנרקם בין רכבת ישראל ועיריית בית שאן. מאחל המשך שיתוף פעולה הדוק ופורה לרווחת תושבי העיר בית שאן ועמק המעיינות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]