צפו: כוחותינו פשטו על בית מחבל פעיל חמאס במזרח ירושלים והחרימו אלפי שקלים - 0404
צילום: דוברות המשטרה

צפו: כוחותינו פשטו על בית מחבל פעיל חמאס במזרח ירושלים והחרימו אלפי שקלים

כוחותינו ממג"ב, מהשב"כ ומהמשטרה פשטו על ביתו של מחבל פעיל חמאס ממזרח ירושלים שקיבל כספי תמיכה ומימון מארגון הטרור חמאס.

במהלך הפעילות, פשטו הכוחות על בית משפחת הפעיל וערכו חיפוש בביתו שם נתפס כסף מזומן בסך כולל של כ-18,000 ש"ח – הכסף חולט והוחרם עפ"י צווי החילוט המינהליים.

מהמשטרה נמסר כי, "פעילות זו הנה המשך ישיר לפעילות המתבצעת כל העת במגוון מישורים ע"י כוחות הביטחון נגד תמיכתם של ארגוני טרור במשפחות המחבלים, וכי בשנה האחרונה (2017/18) חילטה המשטרה באמצעות הצווים המנהליים סכום כולל של כ-300 אלף ש"ח, רכבים ותכשיטים בביתם של יותר מ-7 משפחות שקיבלו תמיכה וסיוע מארגוני הטרור.

משטרת ישראל לא תאפשר תמיכה כספית או אחרת של ארגון.

פעילות זו הנה נדבך נוסף במכלול הפעילות המתבצעת על ידי משטרת ישראל וגופי הביטחון למניעה, סיכול ומעצר של גורמים המעורבים בפעילות פח"ע וטרור באופן ישיר בירושלים. מעורבות של תושבי ירושלים בפעילות כזו או אחרת הממומנת על ידי חמאס הנה עבירה חמורה ומהווה ניסיון דריסת רגל של ארגון הטרור בתוך ירושלים.

משטרת ישראל וגופי הביטחון ממשיכים לפעול בנחישות על מנת להגיע לכל מי שקיבל כספי טרור והביע תמיכה ועידוד בפעילות טרור. רכושם יחולט והם יועמדו לדין". (צילום: דוברות המשטרה).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]