דרעי על שריפת תמונתו: ״לא נפגעתי - לבי עם תושבי דרום תל אביב״ - 0404
דרעי על שריפת תמונתו: ״לא נפגעתי – לבי עם תושבי דרום תל אביב״

דרעי על שריפת תמונתו: ״לא נפגעתי – לבי עם תושבי דרום תל אביב״

בהרמת כוסית של תנועת ש"ס התייחס השר אריה דרעי לאירוע שריפת תמונתו בתל אביב ואמר כי לא נפגע וכי ליבו עם תושבי דרום תל אביב.

דרעי: "מדובר בפרובוקציה זולה, לא נפגעתי מזה. ליבי עם תושבי דרום תל אביב. אני מבין את המצוקה שלהם, הייתי שם במקום כמה פעמים ומי שלא רואה מה שנעשה שם לא מבין. הרבה מאד מהתומכים ומהמצביעים שלנו נמצאים שם. אנחנו לא באים שם כתיירים, לעשות סיבוב וללכת. האנשים הכי קרובים אלינו נמצאים שם. כילד אני זוכר כיצד היה נראה דרום תל אביב לפני כן ואיך הוא נראה היום – כאילו הגעת למדינה אחרת.

מאז שנכנסתי למשרד הפנים ועד היום – לא נכנס מסתנן אחד! ההיפך – יצאו בכמויות גדולות מאד. אפילו השנה, שאנחנו בבעיה קשה יצאו אלפים. אין אבן שיכולת לעשות מבחינה משפטית או אחרת שלא עשיתי. אם מבחינת חוק הפיקדון ועד. לצערי, יש דברים שלא תלויים בנו. לא אנחנו גרמנו למדינות השלישיות לחזור בהן ולהוריד את המתווה שהובלנו.

יחד עם זאת, אנחנו ממשיכים לעשות לרווחת התושבים כולל תקציבים גדולים שהעברנו בהחלטת ממשלה תקציבים גדולים מאד לטובת דרום תל אביב, להתחיל לתת לתושבים שסובלים שם בפעולות יומיומיות. הנציגים שלנו שם בעירייה עושים שם פעולות יומיומיות ושקטות, לא בפרובוקציות ולא בכותרות, פעולות גשמיות ורוחניות בכל מה שניתן. אנחנו באמצע מהלך גדול, אני מקווה שהוא יצלח ונוכל לפתוח דרך המלך בלי צורך בתחנות ביניים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]