ראדא מדווחת: הזמנות מכ"מים בהיקף של 3.5 מיליון דולר עבור לקוח צבאי - 0404
ראדא מדווחת: הזמנות מכ

ראדא מדווחת: הזמנות מכ"מים בהיקף של 3.5 מיליון דולר עבור לקוח צבאי

ראדא תעשיות אלקטרוניות בע"מ, מובילה עולמית בפיתוח וייצור מכ"מים טקטיים לכוח המתמרן, מדווחת על קבלת הזמנות מכ"מים בהיקף של 3.5 מיליון דולר מלקוח צבאי אמריקאי. חלקן הזמנות המשך עבור מכ"מי MHR ופתרונות לגילוי רחפנים וכטב"מ, וחלקן הזמנות ראשונות של מכ"מ ה eCHR המתקדם של החברה.  מכ"מ ה- eCHR הינו הדור הבא של משפחת מכ"מי ה-CHR של ראדא, שנמצאים בשימוש במערכות הגנה אקטיביות (APS) ומערכות לגילוי אש עוינת (HFD) ברכבים קרביים. מכ"ם מתקדם זה מאפשר שיפור משמעותי בטווחי הגילוי והעקיבה, מציג עיצוב אלומות מתקדם ושיפורים טכנולוגיים נוספים אשר מביאים לביצועים מיטביים בסביבות הלחימה המאתגרות ביותר. יכולות אלו הופכות את ה-eCHR לבחירה האידיאלית ל-APS, למערכות הגנה לרכב (VPS), מערכות הגנה כנגד כלי טיס בלתי מאוישים (Counter-UAV) ופתרונות הגנה היקפית תלת-ממדית.

ראדא צפויה לספק הזמנות אלו במהלך שנת 2018.

דב סלע, מנכ"ל ראדא אמר: "אנו עדים למומנטום חזק ומתגבר בשוק האמריקאי הבא לידי ביטוי בעיקר בתחומי ה-C-UAV (הגנה נגד כלי טיס בלתי מאוישים) וה- VSHORAD(הגנה אווירית לטווח קצר מאוד). מכ"ם ה-eCHR המתקדם שלנו, שהינו מוגדר התוכנה ורב-משימתי, הוזמן בשלב זה לשימוש במערכות C-UAV, ומציג ביצועים משופרים למערכות הגנה אקטיביות (APS) לרכבים משוריינים, ובעל פוטנציאל משמעותי להפוך לפתרון קומונאלי למגוון רחב של משימות הגנה על הכח המתמרן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]