משרד הבריאות: חשד לחיידק ליסטריה בגרעיני תירס 'מילוטל ירקות מוקפאים' - 0404
משרד הבריאות: חשד לחיידק ליסטריה בגרעיני תירס 'מילוטל ירקות מוקפאים'

משרד הבריאות: חשד לחיידק ליסטריה בגרעיני תירס 'מילוטל ירקות מוקפאים'

מילוטל ירקות מוקפאים בע"מ מודיעה ללקוחותיה כי בדיגום שנערך ע"י שירות המזון של מחוז הצפון נמצא חשד להימצאות חיידק ליסטריה מונוציטוג'נס במוצר גרעיני תירס 800 גרם.

חיידק ליסטריה מונוציטוג'נס עלול לגרום מחלה באוכלוסייה בסיכון גבוה, כגון בעלי מערכת חיסון מוחלשת, קשישים, או עלול לגרום להפלות בנשים הרות. מדובר במוצר מוקפא אשר צריכתו מבוצעת לאחר בישול. לפיכך, הסיכון להימצאות חיידקים בעת צריכה סבירה של המוצר על ידי הצרכן הנו נמוך. יחד עם זאת, ולשם הזהירות, הציבור מתבקש שלא לצרוך את המוצר.

מילוטל ירקות מוקפאים בע"מ מבקשת ממי שרכש "גרעיני תירס טעם הארץ הטובה" , 800 גרם, ברקוד 7290004943158 המסומן בתאריך אחרון לשימוש 06.12.2019, או תאריך אחרון לשימוש 10.01.2020, שלא לצרוך את המוצר.

לבירורים ניתן לפנות באמצעות שירות הלקוחות של מילוטל בטלפון 04-9859325 או דרך אתר האינטרנט של החברה www.milotal.co.il.

מילוטל ירקות מוקפאים בע"מ נמסר כי היא פועלת במרץ לאיסוף המוצרים הללו מהמדפים ומציינת כי כל שאר מוצרי מילוטל והמוצרים מסדרת "טעם הארץ הטובה" נבדקו ונמצאו תקינים לחלוטין לצריכה.                                      

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]