תעודת הערכה לתושב אדם שנטרל מחבל: "מהווה דוגמה ומופת עבור לוחמים, חיילים ומפקדים" - 0404
תעודת הערכה לתושב אדם שנטרל מחבל: דובר צה"ל

תעודת הערכה לתושב אדם שנטרל מחבל: "מהווה דוגמה ומופת עבור לוחמים, חיילים ומפקדים"

אסף רביב, תושב אדם שנטרל לפני כחודש מחבל שחדר ליישוב ורצח את יותם עובדיה ז"ל, קיבל אתמול (ראשון) תעודת הערכה מראש מועצת בנימין, אבי רואה, וממפקד חטיבת בנימין, אלוף-משנה שרון אסמן, זאת במסגרת חנוכת "אולם יותם".

אל"ם שרון אסמן אמר במהלך האירוע כי "לפני כחודש חווינו פיגוע קשה ביישוב אדם בו נרצח יותם עובדיה ז"ל ונפצעו שניים מתושבי היישוב. פיגוע זה מזכיר לנו בפתח שנה זו כי האתגרים עדיין לפתחנו וגם המשימה כי ׳טרור יפגוש צבא ואתם האזרחים תפגשו שגרה׳. אנו נמשיך לפעול כל העת על מנת לאפשר ביטחון לכלל תושבי האזור, ליזום ולהתייצב כחומה בצורה בין האזרחים לטרור. הפיגוע מזכיר לנו שלא רק היכולות המבצעיות או הטכנולוגיות הן אלו שמכריעות, אלא בראש ובראשונה הקצה המבצעי החד והמדויק- האדם. אסף, אתה מהווה דוגמה ומופת עבור לוחמים, חיילים ומפקדים אזרחים נושאי נשק בגזרת בנימין. אני מצדיע לך בשמי ובשם תושבי היישוב על תרומתך להגנתם".

ראש המועצה, אבי רואה, אמר כי "אנו באנו לכאן הערב להנציח את זכרו של יותם הי"ד במבנה שנקרא 'משכן יותם', פה תוצב פינה לזכרו לראיית מעשיו של אותו גיבור שבא לקיים מצוות כיבוד אב ואם ונרצח. הערב באנו גם לכבד את אסף רביב שנטרל את המחבל בגבורה ומנע עוד נפגעים ביישוב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]