עשרות כרטיסי קופ״ח, מרשמי תרופות מזוייפים וחותמות רופאים: נעצרו חשודים בהונאה רחבת היקף - 0404
עשרות כרטיסי קופ״ח, מרשמי תרופות מזוייפים וחותמות רופאים: נעצרו חשודים בהונאה רחבת היקף דוברות המשטרה

עשרות כרטיסי קופ״ח, מרשמי תרופות מזוייפים וחותמות רופאים: נעצרו חשודים בהונאה רחבת היקף

המשטרה עצרה שני גברים חשודים, האחד בן 51 מהשרון והשני בן 38 מרמת גן, בחשד לזיוף והונאה עם כרטיסי חיוב שברשותם עשרות כרטיסים מסוגים שונים, רכוש רב החשוד כגנוב ומרשמי תרופות מזוייפים. 

במסגרת אכיפה יזומה שביצעו שוטרי הסיור הרגלי של בני ברק במהלך סופ”ש בדקו השוטרים רכב אשר חנה במפרץ אוטובוסים ברחוב רבי עקיבא ובו ישובים 2 גברים, בדיקת השוטרים בשטח העלתה כי מדובר בשני גברים אשר לחובתם צו הרחקה מהמקום בו שהו.

ברשותם של השניים תפסו השוטרים: כלי פריצה, רכוש החשוד כגנוב, חותמות של רופאים, עשרות כרטיסי קופות חולים, תעודות זהות, מרשמי תרופות החשודים כמזוייפים, טלפונים ניידים וציוד רב המשמש להעתקת כרטיסים וזיופם.

דוברות המשטרה

כמו כן גילו השוטרים כי הרכב משמש כ”מעבדה ניידת” להכנת הכרטיסים ומותקנים בה מדפסת, כלים וציוד נוסף. מעצרם של החשודים הוארך עד ליום שלישי בבית משפט השלום בת”א.

מהמשטרה נמסר כי, ״מאבק המשטרה בעבירות הרכוש והזיוף נמשך כל העת באכיפה גלויה וסמויה נגד עבירות אלו במטרה להגן על ביטחונו ושלום רכושו של הציבור״.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com