נתניהו למשפחות הנעדרים: לא תהיה הסדרה ללא השבת הבנים. משפחת גולדין: ״נתניהו ממשיך להיכנע לחמאס״ - 0404
נתניהו למשפחות הנעדרים: לא תהיה הסדרה ללא השבת הבנים. משפחת גולדין: ״נתניהו ממשיך להיכנע לחמאס״ דובר צה"ל

נתניהו למשפחות הנעדרים: לא תהיה הסדרה ללא השבת הבנים. משפחת גולדין: ״נתניהו ממשיך להיכנע לחמאס״

חמישה חודשים לאחר פגישתם האחרונה, נועדו היום בצהריים (ראשון), הוריו של סגן הדר גולדין, פרופ׳ שמחה וד״ר לאה גולדין, ובני משפחת שאול, עם ראש הממשלה בנימין נתניהו לפגישת עדכון בה השתתפו גם המזכיר הצבאי תא״ל אבי בלוט, מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום, ומנכ״ל משרד החוץ יובל רותם.

ראש הממשלה אמר למשפחות שלא תהיה הסדרה ברצועת עזה בלי השבת הבנים.

הוריו של סגן הדר גולדין יצאו מאוכזבים מהפגישה ואמרו: ״ראש הממשלה ממשיך להיכנע לתכתיבי חמאס ומסרב להעמיד תנאי ברור לחמאס כי שיקום עזה ייעשה רק לאחר השבת הבנים.

בננו הדר נחטף למנהרה ברפיח בזמן הפסקת אש. כעת, 4 שנים לאחר החטיפה, נתניהו לא דורש את השבת הבנים ושוב מסכים להפסקת אש שגם אותה חמאס יוכל לבחור מתי להפר ומתי לחטוף חיילים נוספים.

לצערנו מלבד אמירות כלליות ומשפטים חלולים, אשר נועדו לטובת יחסי ציבור, נתניהו עדיין לא עשה שום דבר משמעותי כדי להשיב את הבנים.

יצאנו מהפגישה היום בתחושה קשה שמאחורי אמירותיו של ראש הממשלה, שהוא וממשלתו עושים הכל כדי להשיב את הדר, קיימת מציאות עגומה, ובפועל לא נעשה דבר״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]