שקד על פסק דין מצפה כרמים: ״פסק דין אסטרטגי. תקדימי ומאוד מאוד משמעותי״ - 0404
שקד על פסק דין מצפה כרמים: ״פסק דין אסטרטגי. תקדימי ומאוד מאוד משמעותי״

שקד על פסק דין מצפה כרמים: ״פסק דין אסטרטגי. תקדימי ומאוד מאוד משמעותי״

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה היום (רביעי), לפסק דין מצפה כרמים שניתן אתמול על ידי בית המשפט שהחליט כי יש להסדיר את היישוב.

בכנס פתיחת קמפיין בקרית ארבע של הרשימה המאוחדת של מלאכי לווינגר, הבית היהודי והליכוד אמרה שקד: "זהו פסק דין תקדימי ומאוד מאוד משמעותי. בעזרת 'תקנת השוק' בית המשפט קיבל את עמדת המדינה, אחרי שהיועץ המשפטי לממשלה הפך את עמדת קודמו.

זהו פסק דין אסטרטגי שהוא בשורה גדולה. כבר שלוש שנים אני עובדת במקביל לחוק ההסדרה על כלי הסדרה מנהליים. העבודה הסיזיפית נתנה את אותותיה. המשמעות של עמדת המדינה היא שהמדינה לא אומרת יותר שצריך לפנות, אלא שנמצא דרך להסדרה שיאפשר את פיתוח וגידול היישובים. זו בשורה גדולה מאוד.

די ברור שהליכוד ירכיב את הממשלה הבאה. השאלה היא מי יהיו השותפים. אני מקווה ששיתוף הפעולה בין הבית היהודי והליכוד כאן, בקרית ארבע, יאותת על שיתוף פעולה בין המפלגות בממשלה הבאה, בשביל זה חשוב שהבית היהודי תהיה מפלגה גדולה ושיידעו לקבל החלטות נכונות".

ראש מועצת קרית ארבע מלאכי לוינגר: "חלק גדול מההתיישבות פה זה בזכות שרת המשפטים איילת שקד. יש כאן תב"עות שאושרו בזכות משרד המשפטים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]