האזינו לשיחה המצמררת בין הנהג למשטרה: "אין לי בלמים" - 0404

האזינו לשיחה המצמררת בין הנהג למשטרה: "אין לי בלמים"

"נדלקה לי ברכב המנורה של המנוע ואין לי בלמים" – כך התחילה שיחת מצוקה של אזרח שפנה למוקד 100 של המשטרה לאחר זמן קצר וסיוע השוטרים הרכב נעצר בשלום

"לשמחתנו גם המקרה הזה יחד עם רבים נוספים, הסתיים בשלום והצלחנו לסייע לאזרח נוסף שהיה במצוקה ברורה ומידית שיכלה גם להסתיים אחרת. זה התפקיד שלנו כמוקד 100 של המשטרה, לתת מענה מהיר, מקצועי ויעיל לכל שיחת מצוקה למען כלל האזרחים". ציינו השוטרים.

בלילה שבין שבת ליום א', התקבלה במוקד 100 של משטרת ישראל שיחת מצוקה מאזרח שנהג ברכבו הפרטי בירושלים לכיוון גבעת זאב, לפיה התרחשה תקלה ברכבו ובלמי הרכב אינם פועלים. שוטרת מוקד 100 המשרתת בירושלים, מיד העבירה לנהג הנחיות ראשוניות כיצד לנהוג במקרה זה, שכללו הדלקת אורות המצוקה, צפירה לרכבים נוספים על מנת להזהירם ובדיקה שאין כל חפץ היכול להימצא מתחת לדוושת הבלם ולהפריע לתפקודה.

במקביל הזעיקה שוטרת המוקד ניידות משטרה הנמצאות באזור על מנת שיגיעו אל נהג הרכב שנמצא בנסיעה וינסו לסייע לו בבלימת הרכב. עוד צרפה השוטרת לשיחה בוחן תנועה של המשטרה המתמחה ברכבים, שהנחה את הנהג כיצד לפעול על מנת להבין את מקור הבעיה, להאט את הרכב ולבסוף להביא לעצירתו המוחלטת בשלום יחד עם שוטרים שליוו אותו בניידת בשלבי העצירה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]