מזעזע: רצח את שותפו לחדר, החביא את גופתו בחדרם ורצח את מנהל המקום - 0404
מזעזע: רצח את שותפו לחדר, החביא את גופתו בחדרם ורצח את מנהל המקום דוברות המשטרה

מזעזע: רצח את שותפו לחדר, החביא את גופתו בחדרם ורצח את מנהל המקום

הבוקר (רביעי), הותר לפרסום כי משטרת ישראל פענחה את הרצח הכפול ב"בית יעל" בנתניה ומחר בכוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד החשוד ברצח הכפול.

בתאריך 2.8.18 התקבל במשטרת ישראל דיווח על גופת אדם ב"בית יעל" המשמש כבית מחסה למחוסרי דיור ומוסד לגמילה, ברחוב יודפת 2 בנתניה. שוטרים שהגיעו למקום גילו גופת אדם במשרד מנהל המקום ומאוחר יותר התברר כי מדובר בגופתו של מנהל בית המחסה-אברהם ואנונו, בן ה-57 מנתניה.

עם הגעת השוטרים, התברר כי גבר בן 54, דייר המקום, נעל את עצמו בחדרו. השוטרים פרצו את הדלת ומצאו את אלכסנדר מירזוב כשהוא יושב בחדר ונודף ממנו ריח חזק מאוד של דלק. בסריקה במקום השוטרים גילו גופה נוספת, שהוחבאה בחדרו של אלכסנדר, מתחת למיטה, כשהיא מגולגלת בשטיח. בזיהוי הגופה במכון לרפואה משפטית נמצא כי מדובר בדייר ויאצ'סלב פידקין, בן 49. החשוד, אלכסנדר מירזוב, נעצר והובא לתחנת המשטרה.

חקירת הרצח הכפול הוטלה על צוות חקירה מיוחד ובחקירה מאומצת נמצא כי החשוד היכה בגרזן את מנהל המקום ורצח אותו על רקע חשדו כי נוצל ע"י שותפו לחדר (ויאצ'סלב) ובסיועו של מנהל המקום. בהמשך, החשוד נעל עצמו בחדר עם המנהל וכשעובדת המקום ניסתה להיכנס לחדר, החשוד ניסה לתקוף גם אותה. רק בסיוע של עובד נוסף שנחלץ לעזרתה, הצליחו להשתלט על החשוד ולהוציא את הגרזן שהחזיק בידו.

החשוד הודה ברצח הכפול ומהחקירה התברר כי ביום 27.7.18 בשעת לילה, היכה את שותפו לחדר-ויאצ'סלב פידקין במכות גרזן והטמין את גופתו מתחת למיטה בחדרם המשותף, כשהגופה מגולגלת בשטיח. בהמשך, רצח גם את מנהל המקום. עוד סיפר החשוד כי לאחר רצח המנהל, נעל עצמו בחדר וניסה להמית את עצמו בדלק ששפך על גופו. ניסיון זה לא צלח בידו.

החשוד נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]