שקר הבלונים: חשיפת המסמך המשטרתי המעיד כי היום אירעו שריפות כתוצאה מבלונים - 0404
שקר הבלונים: חשיפת המסמך המשטרתי המעיד כי היום אירעו שריפות כתוצאה מבלונים 0404

שקר הבלונים: חשיפת המסמך המשטרתי המעיד כי היום אירעו שריפות כתוצאה מבלונים

שוב משקרים את עם ישראל ושוב לא מספרים לנו את האמת על הטרור העזתי. האמת היחידה היא כי כוחותינו החליטו להעלים את אירועי הטרור מהציבור והגרוע מכך – לשקר ולמסור מידע שאינו מתיישב עם המציאות.

במהלך היום אירעו לפחות ארבע שריפות כתוצאה מפיגועי בלוני התבערה שהפריחו מחבלים מרצועת עזה. השריפות אירעו ביער שוקדה, יער בארי, סמוך לסעד ומזרחית לתלמי יוסף.

כמה שעות לאחר שהיה ברור לכוחותינו כי השריפות נגרמו כתוצאה מבלוני תבערה שנראו קודם לכן נוחתים בשטח, בשירותי הכיבוי דיווחו לתקשורת כי לא אירעו שריפות כתוצאה מפגיעת בלונים. ההודעה הרשמית: ״לאחר חקירת השריפות בגזרת עוטף עזה לא מדובר בשריפה כתוצאה מבלונים/עפיפונים״.

קצין משטרה בכיר זעם על המידע המועבר לציבור והחליט לשתף את חדשות 0404 בנתוני האמת. ע״פ הקצין, בעוטף ישראל נמשכות השריפות כתוצאה מפגיעת בלוני תבערה ובשמי העוטף מזהים באופן קבע בלונים.

מצילום מסך של תכנת ״שירת הסירנה״ – התכנה שבה משתמשת משטרת ישראל לתיעוד האירועים, עולה בבירור רב כי בלון תבערה הגיע הבוקר לאזור תלמי יוסף. זמן קצר לאחר ההודעה, פרצה שריפה במקום. כך לשון ההודעה במוקד המשטרה: ״המודיע מדווח על חפץ חשוד ליד מאגר הלל, תחנת מקורות. נראה כמו פתיל נפץ שהיה קשור לבלון. פתיל שעטוף בסלוטייפ, אבק שריפה״. המיקום של האירוע – באזור תלמי יוסף.

ההודעה מוכיחה שוב כי מחבלי חמאס ממשיכים לשלוח בלוני תבערה לעבר יישובי עוטף ישראל ואילו בצה״ל, במשטרה ובכלל במערכת הביטחון, מעלימים את המידע מהציבור.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: ״ברשותינו חומרים שונים המעידים בכל שבוע כי הציבור לא זוכה לשמוע את האמת ואת מה שקורה בשטח. מדיניות ההשתקה מטרידה מאוד ואנו נמשיך לסקר ולהציג את האמת בפני עם ישראל. נזכיר שגם השר ליברמן אמר בימים האחרונים כי אין יותר בלוני תבערה, אלא רק בלונים רגילים… מעניין מה יש לשר הביטחון לומר כעת…״.

קצין משטרה לחדשות 0404: ״אנחנו מקבלים הודעות על בלונים במקומות שונים. אפילו מעל באר שבע. היום ואתמול לדוגמא היו גם בגזרת עלומים וכאיש משטרה, מפריע לי מאוד שהציבור לא מקבל את המידע הזה״. (בתמונה: מתוך תכנת המשטרה, הבוקר).

0404

 

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]