המעבר פתוח: כולם מוזמנים למסיבה של ליברמן - לא לשכוח בלונים - 0404
המעבר פתוח: כולם מוזמנים למסיבה של ליברמן – לא לשכוח בלונים רפאל חיון, 0404

המעבר פתוח: כולם מוזמנים למסיבה של ליברמן – לא לשכוח בלונים

זה הרבה מעבר לביזיון. זו כבר השפלה. שר הביטחון אביגדור ליברמן סיפר רק אתמול לעם ישראל כי אירועי הטרור בגבול הרצועה נעלמו, אלא שגם הוא ידע כי מדובר בשקר. גם אתמול הופרחו בלונים לעבר שטח ארצנו ורק בסופ״ש האחרון התפרעו חמאסניקים על הגדר. כל זאת לא הפריע לשר הביטחון לפתוח את מעבר ארז מחדש.

זה אותו שר שרק לפני ימים אחדים סיפר שאינו קשור ולא ידע על מתווה ה״הסדרה״ מול ארגון הטרור חמאס. זה אותו שר שהבטיח להגיב על כל בלון. פשוט מצחיק.

רק בשעות האחרונות ספרנו ארבע שריפות ודאיות כתוצאה מפגיעת בלוני תבערה. השריפות אירעו ביער שוקדה, יער בארי, סמוך לסעד ומזרחית לתלמי יוסף. את הציבור אי אפשר לשקר ואת העובדות לא ניתן להעלים. כוחותינו בשטח זועמים על המצב וחושפים את הכל. האמת ברורה וידועה. הבלונים נראים בשמי עוטף ישראל והשריפות על הקרקע.

אין כל הבדל בין האמירה על חיסול איסמעיל הנייה בתוך 48 שעות לבין האמירה על פתיחת מעבר ארז כתוצאה מהשקט. בשני המקרים מדובר בשקר ובלשון העם ״יעבודה בעיניים״.

אחיזת העיניים הזאת עולה לנו רבות. היא פוגעת בחוסן הביטחוני שלנו, בחוסן חיילינו, בהרגשה האישית שלהם וההרגשה האישית של כלל אזרחי ישראל, שנאלצים לראות כיצד ארגון טרור קיקיוני קובע למדינה כה עצמתית איך תתנהל.

בלוני הניסוי של ליברמן כבר מזמן נשרפו. חקלאי העוטף ותושבי היישובים באזור מאוכזבים קשות. כך לא מנהלים משבר ביטחוני. נמאס לכולנו שצוחקים לנו בפרצוף. חמאס צוחק עלינו וכך גם שר הביטחון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]